казино урната атлантик сити

без депозит се регистрирате бонус казино во австралија 2021

Во согласност со својата силна почетокот на новата година, Словенечкиот-со седиште софтвер и услуги, ORYX Игри, најави нов договор со водечките iGaming платформа и решенија фирма, Игри Иновации Група (Свирка).Според официјалното соопштение.. казино урната атлантик сити.
Според условите на договорот, ORYX е диво успешна пакет на онлајн казино игри ќе бидат интегрирани на Малта базирани на технологијата на компанијата платформа.Топ-вршење на понудата: Придружни комерцијален наслови, Свирка дополнително ќе имаат корист од разни топ-изведувачи од водечките игра програмери inclduing германски специјалист игри содржина дизајн компанија, Gamomat; RNG слот услуги, Златен Херој; инвеститорот, GivMe Игри и Малта-со седиште меѓународни игри студио, Kalamba Игри.Зборувајќи за значењето на нова врска-нагоре, Главен Извршен Директор за ORYX, Matevz Mazji, рече.. казино врвот од страна на телефонска сметка. "Игри Иновации Група е важен стратешки партнер за ORYX и ние сме возбудени да се интегрираат нашиот асортиман на игри на платформа." "Свирка е лиценциран во неколку пазари, кои се клучни за нашиот бизнис и ние очекуваме нашиот најнов партнер, да се прошири во други важни области во текот 2019", додава Mazji без депозит се регистрирате бонус казино во австралија. "секогаш бара силни партнери", исто Така, го објаснува клучните фактори на новото партнерство, раководител на Комуникации за Свирка, Наташа Gowans, рече дека ORYX портфолиото е "совршено се вклопуваат за Настап платформа. "Ние сме секогаш бара силни партнери и содржини кои купувачите ќе љубов, и ORYX одговара на сметка.Ние сме многу среќни да имаат можност да работат со нив," рече Gowans.Стекнување од страна на Браг: компанијата порано позната како Кршење на Податоци Корп, Браг Игри Група (TSXV:ФАЛИ), на Онтарио-со седиште следната генерација игри група со фокус на новонастанатите областа на легализација на НАС спортско обложување, заврши својата купување на ORYX во декември 2018.

Њу Џерси одобрување: Свирка, заедно со својата половина дузина потрошувачите-се соочуваат со брендови, нуди Б2Б решенија на своите клиенти, како и за поддршка на нивните маркетинг напори преку своите медиуми вертикална.Во јануари, Свирка најави дека неговата Њу Џерси рака може да се започне веб-сајт кои се однесуваат на сообраќајот на локалните онлајн казино оператори по примањето на неговиот огранок добавувачот регистрација.Хард Рок Hotel & Casino Атлантик Сити започна својата земја-базирани и онлајн sportsbook на HardRockSports.com и HardRockCasino.com, powered by Свирка. без депозит се регистрирате бонус казино во австралија 2021.