без депозит знак на бонус казино

ncl казино на море резервации

И таму ќе ја имаат...гласините беше потврдена Победата Покер има официјално се приклучи на Торта Покер Мрежа!Лично јас не можев да бидам посреќен како јас сум љубител на Торта Мрежа и Победа Покер тимови, и двете страни се многу возбудени за партнерство и да се гледа напред кон иднината на работат заедно.Во текот на изминатите неколку денови имав задоволство на лично да се зборува со Торта и Победа за да се движат.Андреј Тарнер, Маркетинг Директор на Торта Мрежа рече, "Ние сме многу возбудени да добредојдовте Победа Покер да Торта Мрежа.Победа Покер е одличен партнер и ние со нетрпение очекуваме да ги поддржува нивните продолжи растот на Торта Мрежа.Иако Победата е релативно нов бренд во онлајн игри простор тие брзо се прави свој белег преку агресивен маркетинг, уникатен промоции и нивната Тим Победа Играчи".За подлабоко се погледне во она што се случува зад сцената, Дан Fleyshman, Победа Покер извршен ДИРЕКТОР, беше во можност да се најде пат во својата луд распоред за да се направи брз интервју за движење на Торта Мрежа и следната глава за Победа Покер: Беки: Зошто се одлучивте да се направи преминот од Everleaf за Торта?Дан: јас навистина бев среќен со страста на тимот на Everleaf но јас се чувствував како Торта може да се справи со сите работи што јас сакав длабоко во внатрешноста...тие имаат Малта лиценца, голем Златен Поени награди, над 100 вработени, управување гледам напорно работи на сите конвенции и носивост на гарантираниот турнири!Беки: Она што се некои од придонесите што планирате да направите за да Торта Мрежа?Дан: јас навистина сум возбуден за да се направи промоции со нив, тие се веќе успешна, но јас сакам да помогнат во изградбата на целата мрежа и на глобално ниво.Торта сега е само мрежа со домаќинство име добрите претставуваат индивидуални кожи.Тие имаат секој од Дојл да Ziigmund и Unabomber со нивните индивидуални кожи на мрежата, заедно со мојот тим на 20 добрите и расте.Ова се случува да се создаде многу акција во високото удели игри и неговата, исто така, се случува да се создаде носивост на искуства за играчи кои сакаат да се борат со разни добрите.Беки: Како планирате да го прослават овој многу интересен потег?Знаејќи Победата Покер членови на екипажот, имаш нешто прилично добро планирани.. без депозит знак на бонус казино. Дан: Три дена по Торта лансирањето партија/мојот роденден ние сме прави слика пукаат дека Торта Мрежа и остатокот од светот се случува со љубовта ncl казино на море коментарите. Сара Underwood, Ема Гловер, Rosie Jones и Викторија Мур се случува да биде пукање целосна fledged Торта борбата.. нд texas holdem poker првенство. Беки: Нешто друго што би сакале да додадете?Дан: јас сум навистина возбуден, таму се случува да биде многу забавни нешта да се направи со Торта и јас сум возбуден за играчи да бидат во можност да ги имаме сите овие турнири и игри можете да изберете од!Моралот на Приказната: Кога станува збор за индустријата гласини, Беки знае што таа зборува за! Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre ncl казино на море резервации.