слот joker123 org преземете aplikasi joker123 amp

онлајн покер мит echtem geld

МАКАО, Кина (10 Мај 2017) – Игри Меѓународни Лаборатории (GLI) е задоволство да го најавам дека нивните експерти ќе бидат присутни G2E Азија 2017 на Венецијански Macau Може да 16-18, 2017 слот joker123 org преземете aplikasi joker123 amp. Компанијата има силно присуство во Азија, за последните 10 години, и тие се возбудени да се зборува со локалните клиенти во врска со актуелните предизвици и индустрија трендови во регионот.Се наоѓа во кабина #906, GLI експертите ќе се разговара на компанијата широк спектар на глобалните услуги, вклучувајќи (но не ограничувајќи се на): • Network проценка на Ризикот • Мрежна Безбедност Преглед • iGaming Тестирање • Регулаторни и Судски Консултација • Обезбедување на Квалитет и Тестирање GLI Потпретседател на Глобалните Услуги Иан Хјуз рече, "Ние сме многу среќни да бидат присутни G2E Азија повторно оваа година, а сме возбудени да зборуваме за новите и постоечките клиенти за GLI разлика.Нашите експерти не само што имаат глобалните знаења на гејминг индустријата, но тие се, исто така, локална во фокус – тие ќе бидат во можност да ви понуди висок квалитет на решенија за нашите клиенти " многу специфични потреби.Ве молиме придружете ни се во кабина #906 следната недела." GLI работеше во регионот од 2007 година, кои служат за тестирање, сертификација и проценка на потребите на регулатори, снабдувачите и операторите во земјата-базирани, лотарија и iGaming индустрии.Кога станува збор за квалитетот за тестирање и услуги за да ги добиете вашите производи се движат, доверба GLI да се добие работа брзо и ефикасно.За Игри Лаборатории Меѓународни Игри Меѓународни Лаборатории, ДОО обезбедува највисок квалитет на земјиште-базирани, лотарија и iGaming тестирање и оценување на услуги слот joker123 депозит pulsa без бери прима стави. GLI е лабораторија локации се најде на шест континенти, а компанијата има U слот joker123 депозит pulsa 5000 без бери прима стави. и меѓународни accreditations за усогласеност со ISO/IEC 17025, 17020, и 17065 стандарди за техничка компетентност во игри, wagering и лотарија индустрии.За повеќе информации, посетете ја gaminglabs.com.Контакт: Кристи Eickelman, Заменик Претседател на Глобал Маркетинг +1 (702) 914-2220 или [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre онлајн покер мит echtem geld.