слот лудило без депозит промо кодови

крила над олимп слот машина free download

Шансите учтивост на OddsShark.com Не сите дека одамна, UFC претседателот Dana Бело не верувам дека има жени се борат во неговата организација.Сепак, чувството дека беше Ronda Rousey промени сето тоа слот лудило без депозит промо кодови. Rousey е одамна се повлече од спортот, а сега жените наслов UFC картички еднаш во некое време.Тоа е случај и оваа сабота вечер од Бразил кога Роуз Namajunas го става нејзиниот strawweight наслов на линија од врвот предизвикувач Џесика Andrade.Не често шампион е обложување аутсајдер, но Namajunas е дури и-пари и Andrade е во -130 шансите.Ако тоа се чини дека како UFC е во Бразил често, тоа е затоа што тоа е вистина.Таа земја е можеби повеќе ММА-луди дури и од сад и многу легенди на овој спорт се од Бразил.27-годишниот Andrade (19-6) е од земјата.Таа ја започна својата кариера во bantamweight но е 6-1, бидејќи се пресели во strawweight.Дека загубата е да поранешен шампион Јоана Jedrzejczyk во звање се борат во UFC 211 крила над олимп слот машина преземете. Andrade има освоено три во ред, бидејќи, доработка Каролина Kowalkiewicz последен пат излезе во UFC 228 од првиот круг на нокаут со еден страшен удар. Namajunas (8-3), 26-годишниот Американец, има косата да Kowalkiewicz на нејзината биографија, доаѓа од сплит одлука во UFC 201 намигнување slots казино без депозит бонус. Namajunas има освоено три во ред, бидејќи.Таа тврди strawweight титулата со првиот круг TKO на Jedrzejczyk во UFC 217 а потоа го освои реваншот во UFC 223 минатата април крила над олимп слот машина free download. Namajunas нели се бореле, бидејќи поради некои вратот проблеми.Кога UFC шефовите на други земји, тоа сака да магацинот картичка со борци од рече земја.И најголем Бразилски ММА борец на сите времиња и меѓу најдобрите некогаш е Андерсон Силва.Тој е +110 аутсајдер за неговата средна рунда против Jared Cannonier (-140).Силва (34-9), долго време средна шампион, е дефинитивно во самрак, на неговиот Салата на Славните кариера на возраст од 44. Дека тој е рангирана на 15-ти во поделбата е веројатно, бидејќи на неговото име само како Silva има само една победа во неговата изминатите седум борби.Тој загуби во февруари за да се зголемувањето на средна ѕвезда Израел Adesanya со едногласна одлука најдобри места на џејк е 58.

Cannonier (11-4) е рангирана на 10-то во поделбата и поранешен светлина во тешка категорија.На 35-годишниот престана две-бори се губи редеа со втор круг на ТКО (удари) на Дејвид Гранка минатиот ноември.Силва ќе биде лесно да се најголемите име Cannonier има со кои се соочуваат.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre најдобри места во канзас ѕвезда казино.