како монета слот машини работа

geant казино вози бон де намалување

27/8/2018 – Valletta, Малта – Betsoft Игри објави нивното партнерство со бинго и казино оператор Џекпот Богатство.Под условите на партнерство, Џекпот Среќа ќе се нудат Betsoft целиот Slots3™ собирање и мобилни Того игри на своите играчи како монета слот машини работа. "Џекпот Богатство имаат поминато повеќе од две години за градење на нивните сопствени нарачана и високо флексибилни бинго и игри платформа", рече Annamaria Anastasi, Маркетинг Директор за Betsoft Игри. "Ние сме возбудени за потенцијалните на спојување нашите најдобри содржина со Џекпот Среќа е одгледување на клиент база." "Betsoft игри донесе длабочина и богатството на целокупната игра искуство," рече Ричард Грант, генерален Директор на Џекпот Богатство како класа ii слот машини работа. "Овие игри спаѓаат во класа со себе, со нивниот супериорен квалитет и огромен спектар на теми, секоја со возбудливи бонус карактеристики кои навистина го фати на играчот внимание и ги држи, да се забавувате. "Игри се поткрепени со извештаи дека песна одредени непроценливи индикатори, како што се Клучните Перформанси Индикатор извештај.Истите ќе бидат matchless во ни помага подобро да го насочите нашите придонеси за нашите играчи.Во партнерство со Betsoft беше звук одлука и ние сме сигурни дека нашата заедничка иднина ќе биде успешен." За Betsoft Игри: Betsoft Игри се развива иновативни казино игри за десктоп и мобилни.Нејзиното портфолио од повеќе од 190 RNG наслови достигне играчи преку партнерства со многу iGaming индустрија водечките оператори.Под SLOTS3TM банер, Betsoft е подигање на играчите очекувања; овие cinematic, вистина-3D слотови мешавина брза, пријатна игра со аудио-визуелна совршеност повеќе типични за филмови и видео-игри.Рана entrant да мобилни игри, Betsoft започна ToGoTM колекција во 2012 година како чипс работа во покер. Неодамна, Betsoft откри ShiftTM средина, која ги поддржува навистина крос-платформа за развој во исто време како и зголемување на ефикасноста, драстично намалување на големината на датотеката и насочување на интеграција.Казино Менаџер, Betsoft е сеопфатна back-office платформа, ролни известување, менаџмент, маркетинг, промоција и администрација во една огромна пакет. Betsoft е со седиште и дозвола да работат во Малта и има дополнителни лиценци во Романија и Curacao.Контакт [email protected] или посета www.betsoft.com за општи информации и проверки.За прес и маркетинг-проверки, е-пошта [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre geant казино вози бон де намалување.