дд слотови 888

златна грутка казино телефонски број

Џек Синсинати Казино, порано Потковица Казино Синсинати, е во потрага да се вработи како многу како 75 полно работно време и со скратено работно време маса игри дилери на Центарот на градот Синсинати, Охајо property дд слотови 888. Cincinnati.com извештаи кои компанијата, Детроит-врз основа на сопственикот Џек Забава, се вели во соопштението дека тоа е вработување на дополнителен дилери, за да се исполнат бизнис побарувачката и дека "кандидатите треба да имаат оптимисти став и да уживаат во, работат во брза, возбудлива средина." Заинтересираните кандидати можат да почнувајќи од понеделник, Јануари нпд dimm мемориски слотови функција.

8, присуствува на Маса Игри Академија бесплатно да ги совладаат потребните вештини.Според Cincinnati.com, на Академијата ќе се одржи неделно, од 6 до 10 час понеделник до петок) и ќе трае околу шест до осум недели.Апликантите мора да биде 21-години-на-годишна возраст или постари и тоа не е неопходно да имаат претходно искуство во казино индустријата.Заинтересираните лица можат да посетуваат www.jackentertainment.com за повеќе информации и огласи за работа.Последните четири избирачки-одобрени целосна услуга казина, за да се отвори во државата, поранешен Потковица Синсинати отвори на 4 Март, 2013 година, во североисточниот агол од Центарот на градот Синсинати.Казино првично беше во сопственост и управувани од страна Рок Охајо Цезар, заедничко вложување меѓу Дан Gilbert е Рок Игри ДОО (сега Џек Забава ДОО) и Цезар Забава.Во јуни 2016 година, казино е ребрендиран Џек Синсинати Казино.На две-приказна Џек Синсинати Казино е на 100.000 квадратни метри и карактеристики 2,000 слот машини, вклучувајќи речиси 140 видео покер машини кои се движат од .01 да $100 висок лимит акција, речиси 100 табела игри и 31-табела Светската Серија на Покер соба.Други казино услуги вклучуваат пет јадење опции, "Старбакс" и Рок Bar & Lounge. нпд ram меморија во ddr3 слот.