не успеа да се иницијализира казино империја

игра со покер чипови

Онлајн коцкање филијали кој раководи сообраќај да BetUS примена на следнава порака за понеделник: за Жал, BetUS Партнери Affiliate Програма ќе престане да постои во сегашната форма ефективно веднаш.Сепак, ние ќе остане посветена на плаќање комисии на играчи стекнати до денес и ќе се вработени на располагање да ви треба да имате какви било прашања или проблеми.Бидејќи BetUS Партнери сајт ќе бидат земени присутен, маркетинг материјали и известување нема да биде достапна.Ве молиме не двоумете се да не контактирате директно треба да треба да се ажурира вашиот профил или плаќање инструкции.Додека времето на известување може да биле големи, главното обележје на огласот не дојде како големо изненадување за повеќето соработници, од кои многу се жалат за нивниот третман во рацете на BetUS за некое време.Ладно рамо третман почна кратко време по Црниот петок, кога компанијата почна да кажувам сите веќе нема прифаќање НИ клиенти, дури и покрај тоа што nakedly продолжи да ги прифатат новите знак-ups-от.Потоа компанијата исклучен нивните следење на извештаите на НАС покани, оставајќи филијали во темно за тоа како овие клиенти се вршат работата.Филијалата на плаќања за Март, а потоа април, отиде неплатени.Филијалата на прашања поставени за да BetUS на овие прашања, отиде нема одговор, и кога BetUS' комуникации тимот конечно не површината, тоа беше за да се најават на институција на негативни carryover политика.Отсуството на ваквата политика беше еден од BetUS " главен продажба поени, но тоа беше тогаш, ова е сега.Компанијата отиде подалеку, ретроактивно сечењето на казино комисии без обезбедување на било оправдување или регрес.Но, уште полошо беше допрва треба да дојде.Кон крајот на Мај, партнери почна поплави форуми со извештаи во кои се нивните позитивни салда се избриша од страна на очигледна негативни играч активност.Со следење откако бил исклучен, партнери немаше начин на потврдување BetUS' математика.Еден вид на како на довербата, но се потврди' филозофија, само минус од клучно значење за верификација аспект.Искрено, начинот на кој компанијата има постапува и нивните комуникации стратегија и медиумите порака на ова прашање предлага, а дисфункционални 'подготвени-оган-цел' стил на менаџмент.Додека BetUS не одговори на барањето за коментар на оваа приказна, извори реков CalvinAyre.com дека компанијата внатрешни дискусиите се фокусираа на агресивни цена-сечење мерки при обид да ги задржат своите тековни промет.На компанијата, сопствениците очигледно веруваат дека избегнување нови висок профил притисни за НАС играчи е најдобар начин да се остане надвор од НАС Одделот за Правда радар.Во основа, тие се задоволни со статус кво, а не сакате да направите нешто за да ги убие своите златни goose.Соработници, од друга страна, се појави предодредени да бидат добро и навистина извлечен.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre не успеа да се иницијализира казино империја.