покер лице traduzione лејди гага

бесни fpv покер чип преглед

Индустрија гигант Научни Игри ќе спонзор на Имотот на Годината Награда во Глобалната Гејминг Награди Лас Вегас 2020 година.На Награди, во својата седма година, но ќе виртуелна за прв пат се должи на COVID-19-спроведува откажување на G2E 2020 година, ќе се види компании битка преку 12 категории.Минатата година на Имотот на Годината Награда беше освоено од страна На Венецијански Macao, со Borgata Hotel Casino & Spa triumphing во 2018.На stalwart во рамките на игри сектор, Научни Игри материјали производи низ земјата-базирани онлајн казино, спортски обложувања и лотарија игри, само оваа недела потпишување на нов договор со Националната Лотарија во Холандија.Коцкање Insider COO Џулијан Пери, изјави: "Научни Игри е синоним со НАС индустријата за игри и ние сме горди да ви посакам добредојде на снабдувач како Награди спонзор уште еднаш."Како што повеќе победник во Глобалната Гејминг Награди во текот на годините, Научни Игри знае како фер и сеопфатно нашите судејќи процес е и нејзиното продолжение спонзорство зборува за престижот на церемонијата."Научни Игри се приклучува на ѕвездени листа на веќе потврдена спонзори, вклучувајќи IGT, Aristocrat, Сврзното Игри, Континент 8, Глобалната Плаќања и Синергија Сина боја, со повеќе за да биде откриен.Меѓу потврдените членови на нашата Судејќи Панел помагање одлучи оваа година Наградите се: Карстен Koerl, извршен ДИРЕКТОР, Sportradar, Мајкл Dejong, SVP, Дин Лас Вегас, Кристијан Стјуарт, раководител на Цезар Спортски & Онлајн Игри на среќа, Џон Connelly, глобален ДИРЕКТОР, Interblock и многу повеќе.Наградите се напојува со Коцкање Insider и Игри Америка, во соработка со G2E, со BetConstruct се враќаат како Доведе Партнер на Награди по четврти пат.Наградите се независно adjudicated од страна на КПМГ, додека целосната листа на кандидати ќе биде објавен во септември, во нашиот Shortlist списание. покер лице traduzione лејди гага.