најдобриот онлајн казино Германија

дека слот на ram меморија за да го користите

(ЛАС ВЕГАС – август 15, 2012) – Меѓународен Игра Технологија (NYSE: IGT), глобален лидер во казино игри за забава и системи технологија, соопшти денеска ќе покажат својата популарна портфолио на врвот вршење на наслови и ангажирање на играчот искуства, во Перу Игри се Покаже во Лима, Перу од Август најдобриот онлајн казино Германија. 16 -17, 2012. "Нашата Перуанскиот и латино-Американските клиенти се многу важни за да се IGT.Ние разбираме тие се постојано во потрага за најдобрите игри за нивните казино подови," рече Ерик Том, IGT извршен заменик претседател за Глобалната Продажба. "IGT е светска класа портфолио испорачува нови нивоа на забава на своите играчи, кои ќе бидат нагласени во Перу Игри Покаже." Присутните на игри на конференцијата ќе ја доживее IGT наградуваниот игри со индустријата-од водечките функции како што се одлична 3-D графика, интерактивна игра и иновативни играч искуства во Компанијата неспоредлив библиотеката на видео и се врти-ролна теми најдобриот онлајн казино вистински пари.

Premiering во Перу Игри шоу се IGT е Топло се Тркалаат™ Тројно Двоен Дијамант® и Супер Пати Плати® слот машини, секој со експлозивни исплата карактеристики и награди кои се на девет и десет пати освојувањето комбинации.Овие интерактивни слотови нудиме ексклузивна бонус функција која им овозможува на играчите да лизгате со прстите низ еден пар на виртуелни генерал на екранот на допир и се тркалаат нив во склопот на врвот и на дното покажува да се добие кредит.Кој Мулти-слој на Екранот (MLD®) технологија, оваа игра нуди 3D возбуда и различни игри искуство достапни само од IGT.Дополнителни наслови debuting во Перу Игри Покаже вклучуваат: IGT е неспоредлив портфолио на игри ќе бидат лоцирани како параван Број 60. За повеќе информации, посетете ја www.igt.com најдобриот онлајн казино слотови.

IGT Средства: За IGT Меѓународни Игра Технологија (NYSE: IGT) е глобален лидер во казино игри за забава и продолжува да се трансформира на индустријата со преведување казино играч искуства со социјални, мобилни и интерактивна средина за регулирани пазари ширум светот. IGT поновата стекнување на Двојно Надолу Интерактивни предвидува ангажирање казино стил забава за повеќе од 5 милиони играчи месечно.Повеќе информации за IGT е достапен на www. IGT.com или да се поврзете со IGT на @IGTNews или www.facebook.com/IGT. Golden Божица и Црна Вдовица беа создадени од страна на Високи 5 Игри.За повеќе информации за Висок 5 Игри, одете на www. High5games.com ### Контакти: Shelle Murach IGT Односи со Јавноста 1-775-448-0221 [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre дека слот на ram меморија за да го користите.