казино ла celle свети облак

ресторан казино уживаат во мирна

Будимпешта – 28 септември 2018 – На 2018 CEEG Награди на Церемонијата се одржа на 25 септември и беше повторно вградени во официјалната агенда на CEEGC Будимпешта.Победниците од секоја категорија беа објавени после 2 месеци од возбуда, во која беа вклучени онлајн гласање, shortlist создавање и завршните гласови од присутните делегати на настанот.Наградите беа презентирани од страна на Јулија Peeva (Amusenet) и Assaf Stieglitz (Odds1X2.com) за време на последната сесија на настанот и организаторите се почестени да ги открие на јавноста листа на победникот по секоја категорија: официјални соопштенија се веќе тркалање преку индустрија медиуми и тука е она на победниците се вели: Јохан Törnqvist, извршен ДИРЕКТОР на Игра ' n ОДИ: "Ние сме многу активни во овој регион, и, како и со сите подрачја во кои работиме, ние сме посветени на самите себе за создавање на најдобрите содржина можеме да и прави сигурни дека ние им даде на оператори што тие треба да најдобри забавува своите играчи.Нашите луѓе работат многу напорно за да бидете сигурни дека ние сме само ставање надвор од најдобрите игри и услуги можен и сигурен сум дека овој вид на признание ќе служат само за да направи од нас работат понапорно за да се продолжи со поставување на високи стандарди." Andrzej Hyla, Раководител на Продажбата на Wazdan: "Како компанија сме многу горди да се победи оваа CEEG Награда, и за да се препознае во овој начин за нашата улога како иновација лидер.Зад секој достигнување, награда или milestone достигна постои тим од посветени поединци кои работат бескрајно кон постигнување на таа цел.Јас би сакал да се заблагодарам на нашиот тим за нивната посветеност, голема работа и постојана мотивација.Ова е за вас!" FSI основачи, извршен ДИРЕКТОР Денис Tsalikis и COO Бил Mexias: "Ние сме горди да се прими наградата.Ние би сакале да се заблагодарам на нашиот тим, за доведување на компанијата визија за животот, Европски Музички Настани за хостинг нас и секој кој љубезно ве молиме да нè поддржа со својот глас, од самиот почеток, и за време на нашето патување од номинацијата, за shortlist и за оваа награда." "Ние би сакале да му честитаме на нашиот достоен колеги-кандидати, и нека сите знаеме дека ние сме посветени да работат напорно и да се напредува понатаму.Ние сме во потрага напред за состанок со сите вас во МРАЗ 2019." Андреј Cochrane, Главен Комерцијален Директор на SBTech: "Ние сме многу горди на нашата силна врска со регионот, со две SBTech најголемите канцеларии со седиште во Бугарија и една друга важна работа во Киев.Само овој месец, ние отвори state-of-the-art спортски тематските канцеларија во Софија и имаме голем број на клучни клиенти во регионот.Јас со нетрпение очекуваме да расте нашето присуство во Источна Европа уште повеќе во текот на наредните години.По период на интензивна активност за SBTech во САД и Западна Европа, тоа е задоволство да се биде призната уште еднаш за нашата работа во регионот, што останува од витално значење за нашата меѓународна стратегија" Андреј Lapides, извршен ДИРЕКТОР на Том Рог Игри: "На Том Рог, ние секогаш се стремиме за квалитет, со комбинирање на најновите технологии со креативни идеи за да овозможи висок квалитет на игри производи кои се популарни кај играчите и оператори, и секогаш во согласност со повеќето строгите прописи во индустријата.Ние сме горди на работа што го правиме и чест да се освои оваа награда." Udo Милер, извршен ДИРЕКТОР на paysafecard: "јас сум многу горд што нашиот тим е добитник на CEEGC Награда 2018 за најдобар исплата решение на услуги во игри на сектор, како уште еден доказ дека paysafecard е водечки онлајн припејд метод на плаќање за играчки ентузијасти.Ние не остатокот на нашата слава, и ќе ја искористам оваа награда како понатамошна мотивација за да продолжиме со нашата заложба за нудење на гејмерите безбеден и едноставен алтернативен начин на исплата." Suren Khachatryan, извршен ДИРЕКТОР на Digitain: "На CEEG Конференција е еден од индустријата е најдобро да присуствуваат на настани во iGaming календар и расте во става секоја година.Ние сме затоа чест да биде примачот на 2018 Централна и Источна европа Игри Награди 'Зголемувањето на Ѕвезда во Спортско Обложување Технологија' категорија и со нетрпение очекуваме да доставување продолжение техничка совршеност на нашите клиенти." Повеќе цитати и сведоштва може да се најде на www.ceegc.eu казино ла celle свети облак.

The официјалниот Пост Настан Печатот е закажан да биде објавен на почетокот на октомври со целосен преглед на случувањата и содржината која беше споделена од страна на врвни стручњаци од индустријата на настанот.Организаторите би сакал да се заблагодарам уште еднаш на настанот спонзори и медиуми партнери за нивната поддршка!За повеќе детали околу настанот, посетете ја www.ceegc.eu.За организаторот, Европската Игри Медиумите и Настани (порано EEGMedia/EEGEvents) Европската Игри Медиумите и Настани е водечки медиуми и бутик настан организаторот компанија во Европа и произведува истакнати конференции во регионов, како што се: живеат настани/конференција поделба е задолжен за организирање на бутик стил извршен игри настани кои се фокусираат на донесувањето на внатрешни информации од врвот игри експерти во Европската Унија и пошироко.На кратко, тие ги покриваат повеќето делови на Европа со меѓународните настани на кои им служат на локалната и глобалната индустрија, се оптимизира вмрежување, можности и донесе најжешките теми во опсегот.Настанот дестинации во 2019 ќе вклучуваат понатамошно проширување на компанијата во нивната потрага да влезат во Западно-Европски регион и да донесе својата експертиза за да се произведе локални игри настани.За повеќе детали во врска со календарот, агенди и локации, посета на Телевизија Настани/Конференции дел на europeangaming.еу Се најновите коцкање вести од Калвин Ayre казино ла baule tournoi покер.