слот машина апликација за мобилен телефон

3 руна слот судбина 2

Вторник, јуни 25, 2019, Малта – GrooveGaming е добивање во жлебот уште еднаш оваа година со веста дека динамичен plug-and-play специјалист има потпишано содржина договор со Vivo Игри да се интегрираат широко портфолио на телевизија дилер наслови на својата суета платформа слот машина апликација за мобилен телефон. GrooveGaming зазема особено место во глобалната iGaming пазарот со разновидно портфолио на сопственички и 3-та страна HTML5 видео слотови и маса игри, како и над 2500 казино игри, заедно со најголемите Лото, Бинго, Телевизија, игри, Нула, Multiplayers и Sportsbook. GrooveGaming е решенија помош оператори се зголеми играч вредност, да генерираат нови приходи можности и подобрување бренд интегритет.Оваа најнова содржина партнерство значи GrooveGaming клиентите ќе се добие пристап до Vivo Игри пазарот-водечки интерактивна телевизија дилер игри.Овие игри вклучуваат живо рулет, baccarat, блек џек и телевизија посветена табели дадени од четири studios низ целиот свет за сите нови HTML5 технологија платформа.Живеат дилер игри се еден од начините на кој онлајн игри индустрија е да се одговори на општествените аспекти на игри, кои се во срцето на проширувањето во мултиплеер игри. GrooveGaming признае дека играчите да уживаат да бидат во можност да се види дилер и со овој Vivo Игри се справи компанијата е приклучување во побарувачката-простор кој е веројатно да расте низ голем број на уреди слот машина стан вистински пари. GrooveGaming се напојува со технологија, иновации со кој се предвидува оператори со можност за активирање на опсег на функции кои се подобри клиент искуство и ангажман, подобрување на задржување, поттикнување продолжи да игра и да го даде повисок принос.Со live дилер, операторите се во можност да стримувате снимката на игра во реално време директно од табелата, додека играчите се донесуваат одлуки на играта што се одвива.Бидејќи живеат дилер игри како baccarat и блек џек се толку популарни, онлајн казина имаат сега почна да ги фокусираат своите напори за да нуди такви игри преку мобилни уреди, а специјалност на Vivo Игри.За разлика од растечко портфолио на игри, други GrooveGaming услуги вклучуваат напредни маркетинг и менаџмент систем, управување со ризик, регулаторната усогласеност, деловна интелигенција, филијалата промоција и услуги на клиентите, како и поддршка во лансирање, одржување, и расте нова онлајн казина.Лав Tinoco, ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ за Vivo Игри рече: "Преку ова партнерство со GrooveGaming ние ќе се прошири нашата меморија и да го достигне подлабоко во голем број на пазари со најновата генерација Живеат Дилер содржина.Сигурни сме дека на пазарот ќе се добредојдени ова доаѓа заедно на две големи бизниси и кои ќе понудат значително зголемување на вредноста на играчите и оператори слично." Yahale Meltzer, COO на Жлебот Игри рече: "Ние избрани Vivo Игри е Живо Казино нуди затоа што тоа е далеку еден од апсолутниот рекорд и ќе додадам на она што е веќе еден од најсилните придонеси во глобалната igaming пазарот.Живеат игри ќе се поддржат нашиот раст и add to GrooveGaming е веќе богата разновидност и нашиот тим и со нетрпение очекуваме да работат тесно со тимот на Vivo со live дилер игри поставен да биде следната фаза на раст за iGaming сектор." За повеќе информации посетете ја www.groovegaming.com или www.vivogaming.com ЗА РИТАМ ИГРИ: Нуди голема игра библиотека од над 1500 HTML5 слотови, маса игри и видео pokers, Ритам Игри е со седиште во Израел и има лиценци издадени од страна на UKGC и на MGA.Мило Игри е основана во 2016 година од страна на група професионалци кои сите имаа сон за создавање на ексклузивни така претприемачи може да се одговори на зголемената игри потреби на светот.Експерт менаџери контрола на финансиските трансакции со точноста и предвидливост, и Ритам Игри е екслузивно услуги на клиентите ривали, и во повеќето случаи победи, повеќето мултинационални компании кои работат денес.Со интегрирани повеќе стримови од денес е врвот на сервиси Ритам Игри на моќ на пазарот за пристап со индустриски гиганти.ЗА VIVO ИГРИ Vivo Игри е иновативна компанија специјализирана во донесувањето на новите технологии во онлајн игри индустрија со 15+ години на телевизија дилер и B2B искуство.Ние сме софтвер добавувач што нуди комерцијален живеат дилер игри платформа стриминг 24/7 од повеќе студија во светот Бугарија, Филипини, Грузија, Уругвај и Колумбија, како и RNG и Спортски платформи од најдобрите добавувачи во светот слот машина стан за вистински пари. Vivo Игри дава екслузивно игри решенија за операторите, претприемачи и земјиште-врз основа казино сопственици.Чекор во светот на Vivo Игри и приклучи ни се во одличен бизнис партнерство.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre 3 руна слот судбина 2.