рај казино monterrey nuevo леон

вистински пари texas holdem стан

Maltese iGaming решенија развивач на Игри Иновации Група (Свирка) Incorporated, најави дека на онлајн казино во MetalCasino.com сега има sportsbook по целосно интегрирање на спортски wagering услуга понудена од страна на своите Основни платформа.Траен здружување: со седиште во Valetta предградие на Свети Јулијан е, на иноватор користи службено вторник соопштение да изјавуваат дека MetalCasino.com е искористување на својата Core платформа, бидејќи ќе живеат во август 2007 година, но одлучи да се 'да се зајакне својата врска" минатата година од страна на мастило договор за да додадете некоја онлајн sportsbook на своето долгогодишно портфолио.Сертифициран сервисен: основната платформа од Свирка Инкорпорирани доби посакувана ISO 27001:2013 сертификација во октомври додека инвеститорот детални дека новата онлајн sportsbetting услуга од Метал Казино е сега на располагање за да уживате во Малта и Обединетото Кралство-лиценцирани јурисдикции.Прикажување на успех: Свирка Inc започна првиот светски Core-базирани спортски wagering услуга целосна години преку својата куќа во доменот на Rizk.com и изјави дека иновации оттогаш 'се продаваат однадвор да брендови и како omni-канал sportsbook решение.' Фирмата е Спортски Директор, Endre Nesset, исто така се користи печатот за да се прогласи дека целосно-домаќин sportsbetting однапред 'обезбедува лесна обложување искуство', обезбедувајќи онлајн казино оператори со "сите блокови во зградата' е потребно да се кандидира на " обложување се доживее уникатен своите играчи и бренд.' Nesset изјавата се чита.. рај казино monterrey nuevo леон.

"Ние сме среќни да го поддршка MetalCasino.com влезат во светот на sportsbetting.Лансирањето процес е мазна и тоа е задоволство да работи со MetalCasino.com тим.Капитално-успеа решение е персоналните на своите потреби и ние сме возбудени за да видите како производ се добиваат од метал фанови ширум Европа." рај казино во yuma аризона.