хард рок казино холивуд fl покажува

rosh бесмртноста коцка слот демо

Ќе Имам Уште е импресивен дојде-од-зад победа во 2012 Кентаки Дерби не беше доволно за да прават тоа фаворит за овој викенд 2012 Preakness Удели во Pimlico Трка Разбира во Мериленд.Таа разлика оди да Bodemeister, на коњ што победи на последната водат да се заврши нејзиното историско враќање.На Кентаки Дерби второпласираниот е во листата на 8/5 омилен да се земе победата кои бегаат во Луисвил.И покрај не се омилени, ќе Имам Уште една победа во Кентаки има vaulted до омилени листата со 5/2 шансите.Доаѓаат во врзан на трети на листата се Креативни Причина и Кога Денот Добро, и од нив се дадени 6/1 шансите.На шест коњи кои се натпреваруваа во Кентаки и ќе биде зад портите на Preakness, ќе Имаат Уште еден виде својата шансите скокаат од 15/1 во Кентаки да 5/2 хард рок казино холивуд fl покажува. Непотребно е да се каже, знаеме причината зад тоа.Во меѓувреме, Bodemeister е 4/1 шансите во Кентаки не смени премногу со неговата 5/2 Preakness шансите.Креативни Предизвика исто така ги виделе неговите шанси скокаат од 11/1 да 6/1 додека Отиде На Ден И видов нејзините шанси за победа небото ракета од 30/1 во Кентаки да 6/1 на Preakness.Како и за остатокот од областа, Татко Знае Најдобро е сместена на 12/1, следен со внимание од Заби На Куче во 15/1 хард рок казино холивуд fl слот машини. Како и за задната страна од пакет, Zatterholm е даден 20/1 шансите, и врзан за крајната долго-снимки се четири коњи кои би можеле да го платат handsomely тие треба да чудесно се повлече надвор Coventry.Тигар Прошетка, Pretension, Optimizer, и Cazzetti се сите закажана на 30/1 шансите.Шансите се уште се предмет на промена, иако тоа веројатно ќе се случи само на денот на трката.Па ако некој е во потрага на штрајк злато во Preakness на ист начин како и оние кои се поддржани ќе Имам Друга 15/1 шансите cashed во Кентаки Дерби, можеби нејзината дека не се глупави да се одржи износот на Тигар Прошетка.Ако за ништо друго, името звучи прилично кул за чистокрвни.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre rosh бесмртноста коцка слот за слободни.