Texas holdem две straights кој ќе победи

texas holdem колку да се обложи

Игри специјалист и водечки мобилен казино игри инвеститорот, Игра ' n ОДИ, се согласи договор со Tipsport, најголемиот обложување агенцијата во чешката Република.Договорот ќе се види Игра ' n ОДЕТЕ е награда за победа десктоп и мобилни игри се додаваат на Beroun-базирани sportsbook онлајн нудат texas holdem две straights кој ќе победи.

Tipsport може да сега, благодарение на договорот, ги понуди своите играчи во ново регулиран на пазарот, инвеститорот е лиценциран, мулти-канал игри, кои наскоро ќе вклучуваат Sweet27 и MultiFruit81, и нарачана за територијата, според соопштението.Кон крајот на минатата година се справи отиде во живо и дополнително го гледа Игра ' n ОДИ да им обезбеди на своите Игра Сметка Toolkit (GAT).Дејствува како мост до операторот на постоечките платформи, единствена платформа им овозможува на нови содржини и полесно трети лица интеграција.Тоа, исто така, наводно, значително ја негира ризик на растурат големи, наследство системи.Коментирање на договор, Игра ' n ОДИ извршен ДИРЕКТОР на Јохан Törnqvist, рече: "Ние сме задоволни со почеток ние сме направени со Tipsport и интеграција на нашиот единствен GAT платформа.Нејзината способност да се справи со тешки оптоварување за обработка на податоци, како и други алатки за скролување за да комерцијален успех, обезбедува фондацијата која сите поголеми оператори можат да имаат корист од texas holdem близнак реката казино. "Од голема важност за решение е предвидено да Tipsport е GAT способноста да понуди алтернативни паричникот решенија за операторите, за намалување на техничките бариери и да го отклучувате целосен потенцијал на нивните постоечки системи.Ова им овозможува да се целосно искористување на нивниот постоечки клиент база, како и да влезат на нови пазари texas holdem колку да се подигне. "Ние се надеваме да се изгради на нашите успешни партнерство за да го денот со имплементирање понатаму игри содржина во наредните месеци, поткрепени со GAT е докажано стабилност и флексибилност." Исто така, коментирање на договорот, Директор на Онлајн Казино во Tipsport, Jakoba Lorentzon, рече: "се Игра' n ОДИ гејминг решенија се издвојува во она што беше многу конкурентен процес на селекција.На крајот на краиштата, нивните флексибилни GAT платформа беше логички избор, како што тоа ги надополнува нашите постоечки back-office операции texas holdem колку да се обложи.

"Ние сме воодушевени да биде обезбедување на нашиот играч база со suite на иновативни, наградуваниот игри која ќе додадете дополнителна димензија на нашите redeveloped веб страница и нови sportsbook нудат." Договорот блеска светлината на Игра ' n ОДЕТЕ е капацитет да обезбеди флексибилни, премиум содржини и игри платформи за широк спектар на оператор, во повеќе јурисдикции.Игра ' n ОДЕТЕ е нов производ verticals ќе бидат демонстрирани во МРАЗ 2018 на стојат N3-460, со делегати во можност да се доживее и како своето прошири игри обезбедување и експертиза може да имаат корист и двете земјиште-базирани и онлајн казино операции..