следниот vip слот црн петок

каде е новата казино случува во wasaga beach

Британскиот мобилни и онлајн казино игри, програмери, Скицата Игри Ограничен го видел на своите меѓународни стигнат до прошири по согласувајќи содржина се справи со Isle of Man-со седиште платформа на услуги, Iforium.Под условите на најновите договор, добавувачот е имагинативен портфолио на онлајн слот за игри ќе биде интегриран на Gameflex, Iforium иновативниот казино агрегација и лесна bonusing платформа, според официјалното соопштение.Лесна интеграција: Iforium е платформа која ги комбинира повеќе од 8.000 игри од над 100 игри продавачите и е достапен за мулти-канал оператори по пат на единствен и лесна API интеграција.Првите изданија од Скицата inclduing Inspector Gadget, Сакаат на Лото, Рудникот за Дијаманти Megaways и ТЕД се сега достапни за оператор на играчи и неговото брзо-растечки операторот на мрежата.Џекпот Кралот пристап: Дополнително, играчи сега ќе имаат пристап до Скицата Игри е Џекпот Кралот прогресивен систем на постојните игра наслови како што се Winstar и Супер Дијамант Делукс.Поширок опсег на оператори сега ќе имаат пристап до Bluprint игри благодарение на новото партнерство со Iforium, кои, исто така, и понатаму се проширува инвеститорот стапало низ iGaming индустрија следниот vip слот црн петок. "уште повеќе возбудлива содржина" Комуникација важноста на градење на Скицата Игри е сосема низ Европа и изработка на фирмата на содржини дури и повеќе достапни, генерален Директор за Gauselmann Група подружница, Мет Кол рече...

"Ние сме среќни да се види на нашите игри се оди во живо на Gameflex платформа и со нетрпение очекуваме да доставување уште повеќе возбудлива содржина на нашиот најнов партнер во текот на наредните месеци." "еден од водечките провајдери" За својот дел, Iforium Главен Извршен Директор, Фил возење низ сите, рече.. следниот vip слот услови. "јас сум воодушевен да се потврди интеграција и да се започне на Скицата на нашата Gameflex платформа.Скицата се несомнено еден од водечките провајдери на премиум слот содржина во индустријата и тие се многу добредојдени дополнување на нашето портфолио следниот vip слот не работи. "Јас сум убеден Скицата брзо ќе се обезбеди многу од врвот вршење на титулите што ги нудиме за нашите оператори и нивните играчи." Лиценциран и регулирани од страна на ONJN во Романија и велика БРИТАНИЈА Игри Комисија, Iforium доби EGR Б2Б ТОА Снабдувач на Годината Награда како и CEEGC Казино Награди back-to-back во 2017 & 2018.

Ворнер Брос (warner bros Скицата тај-up: Скицата Игри неодамна го претстави својот најнов блокбастер видео слот, Марс Напаѓа!Видео слот, која е инспирирана од 1996 класичен sci-fi филм, е четврта титула објавен во партнерство со Ворнер Брос (warner bros Потрошувачки Производи, имајќи го следеа успешно започна на Горниот Кат, Thundercats и неодамна На Goonies. каде е новата казино случува во wasaga beach.