Hs resolve more slot id

seneca casino resort нијагарините водопади ny

Playtech го прошири своето истражување во чешката Република по проширување на нејзиното партнерство со операторот Fortuna.Проширувањето ќе видите Fortuna лансирањето на крајниот корисник верзии на Playtech е customisable Мајчин Казино стан.Апликацијата, која е достапна за Android и iOS, им овозможува на операторите да додадете екстра делови и промоции на домашниот екран и да нуди поддршка за до 24 јазици во различни регулаторни средини.Низ стан, Fortuna ќе се добие пристап до зголемување на бројот на Playtech игри, вклучувајќи Биволи Блиц, Белиот Крал и Начини на Феникс.Коментирање на договорот проширување, Антон Golikov, програм менаџер во Playtech, рече: "Ние работевме во тесна соработка со Fortuna CZ тим да ја испорача нарачана верзии на нашиот Мајчин Казино стан кон стабилна timescale, и се воодушевени да биде поддршка на проширување на брендот е казино игри портфолио."Дејвид Zozabal, група раководител на развој на производот во Fortuna, коментираше: "Ние сме биле воодушевени и со брз напредок на Мајчин казино стан проект и крајниот резултат, кој, како и справување со потенцијалните технички ограничувања, се отвора вистински мајчин искуство за нашите играчи."Претходно оваа година, Playtech, исто така, потпиша четиригодишен продолжување на неговиот договор со Betfred која ќе се види на снабдувачот да им обезбеди на своите казино, во живо казино, бинго и покер услуги за операторот до 2024. hs resolve more slot id.