казино arles livraison на живеалиште

кога се онлајн супермаркет слотови објавен

Февруари 2017: наградуваниот игри на среќа и обложување технологија на услуги BetConstruct го погоди договор со BBIN да се обезбеди Азија iGaming софтверски гигант со целосната Sportsbook решение казино arles livraison на живеалиште.
"Ние сме среќни да објавиме нашата партнерство со BetConstruct во овој важен период за нас МРАЗ Целосно Игри Изложба и Кинеската Нова Година," коментира BBIN Заменик Претседател на Рик Lin кога се покер соби reopening во калифорнија. "Шири на нови пазари е приоритет за нас и ние сме среќни да започне ова патување со BetConstruct." BetConstruct Заменик Претседателот Harutyun Hambardzumyan рече: "BBIN е многу successfulq компанија која не донесуваат одлуки лесно.Ние сме многу среќни да се обезбеди BBIN со сопствени Sportsbook што ќе им овозможи да ја испорача неспоредливи играч искуство на своите играчи." BetConstruct е наградуван инвеститорот и услуги на интернет и земјиште-базирани игри решенија со развој, продажба и услужни центри, во 14 земји кога се redmart испорака слотови објавен. BetConstruct иновативниот и докажани придонеси вклучуваат широк опсег на пазарот-водечки производи и услуги, вклучувајќи Sportsbook, eSports, Спортски Податоци Решенија, Мало Обложување Продавница Решенија, RNG Казино Suite & Живеат Дилер Казино, Покер, Вештина Игри, Фантазија Спорт, Социјална Платформа и повеќе.Сите партнери имаат корист од BetConstruct Пролет платформа со својата моќна back office алатки и сите инклузивно услуги кои им овозможуваат на операторите на' растот и помогне да содржат нивните трошоци.Од самостојна постави за да клуч и бела етикета решенија, BetConstruct нуди на своите партнери непречен можност да се успее.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre кога се онлајн супермаркет слотови објавен.