моторни град казино достав мени

она што рацете не играат покер

Постојат некои топла вести од Endorphina е Одделот за Развој.Тие се работи напорно за да ви донесе нешто посебно само во времето за Олимписките Игри моторни град казино достав мени.

Endorphina е нов слот игра 2016 година Гладијатори им оддава почит на Модерните Олимписки Игри, играчи ќе ја доживее возбуда и адреналин на трката и да победи во текот на играта во удобноста на сопствениот дом.Луси Kadlecova, Маркетинг менаџер во Endorphina вели: "сите Ние во Endorphina уживате во овој голем спортски настан и нашата првична идеја за оваа игра е да се донесе на забава и возбуда од Игрите во Рио де Жанеиро директно да секој еден играч и нека стане дел од Игрите од кога и да се тие." Сите се возбудени околу нова игра и ние сме желни да знаете повеќе за тоа наскоро!Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre моторни град казино декември промоции.