слот gallina dalle uova d ' oro trucchi

aruze слот машина б тип

iGB Филијалата, по успешно конференции и во претходните години, се држи Лисабон Филијалата Конференција од октомври 17-20, во Feira Интернационал де Lisboa.Но, не се очекува само да се holed се појавува на изложбата центарот, со ноќните вмрежување партии се одржа во целиот град.Над 3,000 луѓе се очекува да присуствуваат на конференцијата, со над 100 приклучат програми во продавница, и се околу 1.500 филијалата на присутните да се мешаат со.Тоа е четири дена на личните интеракции со iGaming филијалата индустриски лидери и остроумен разговори на одлична локација.Претходно, конференции се одржаа во Берлин.Акција Игри Настан Директор Shona О ' донел рече промена на местото на случувањето е затоа што "никогаш не сме сакале да се одморат на нашата слава.Лисабон е исклучително жив и возбудлив град, со одличен пристап.. слот gallina dalle uova d ' oro trucchi. се надеваме дека ќе ни донесе малку есен сонце." Networking можностите се неограничени.На првиот ден, среда, 17 октомври, добредојдовте партија ќе се одржи од 4 стр.м.6 стр.м.во Шератон Lisboa Hotel & Spa.Ова ќе биде проследено со отворање на ноќта вмрежување партија од 9 стр.м.1:30 a.м.во Rua da Misericordia.На втората ноќ, четврток, 18 октомври, официјалниот вмрежување партија, од 9 стр.м.до 3 часот наутро, ќе бидат во Lisboa Рио, еден од градот познати клубови.Третиот ноќта, петок, 19 октомври, е за крипто вмрежување, од 6:30 стр.м.8:30 стр.м.на Скај Бар, Rua не Bojador.Ова ќе биде проследено со затворање на ноќта вмрежување партија, од 9 стр.м.1:30 a.м.на Платото Клуб aruze змеј orb слот машина. "Знаеш, затворање ноќ партија е таму каде што сте, најверојатно, да се прошири вашата мрежа.Секој се чувствува добро по долго конференција, што го споделите својата коса надолу малку и тие се подготвени да прават муабет со своите нови контакти," според iGB Филијалата тим.Тоа ќе биде забавно време со оние кои се во бизнисот, и ќе добиете за да ги видите различните знаменитости на Лисабон, како и.За распоред на вмрежување активности и целосни адреси на места, кликнете овде.Можете да се регистрирате за Лисабон Филијалата Конференција тука.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre aruze игри се тркалаат да се победи craps.