колку чини дијамант казино heist даде u

ameristar казино советот отвори bluffs

Американската онлајн казино и sportsbetting оператор Раш Улица Интерактивни Инкорпорирани најави дека тоа го има направено малцинство инвестиции во далечинскиот игри и технологија инвеститорот Бум Забава.Чикаго-со седиште на фирмата користи службено среда соопштение да изрече дека овие шпекулации дојде со мастило на "сеопфатен комерцијален аранжман' што ќе видите PlaySugarHouse.com и BetRivers.com домени започне иам иноватор портфолиото на вистински пари и социјална онлајн казино игри.Нарачана гради: Раш Улица Интерактивни Ставена е подружница на земјиште-врз основа казино оператор Раш Улица Игри и тоа изјави дека новата алијанса, исто така, ќе вклучи Бум Забава интегрирање со сопствен далечински игри сервер и развој 'на одредени сопствени игри' за која ќе се одржи ексклузивност во текот на најмалку една година.Компанијата тврди дека ова е да се осигура дека нејзините iGaming играчи се понудени 'уникатен и диференцирани игри' како што се Њујорк-базирани пионер предводник на NBC Спортски Предвидувач наслов.Трио песна: Прочитајте изјава од Шварц.. колку чини дијамант казино heist даде u. "Со доведување на оваа содржина да BetRivers.com и PlaySugarHouse.com нашите инвестиции и партнерство со Бум Забава се во согласност со нашата стратегија да им понуди на клиентите најдобро корисничко искуство и широка палета на игри на располагање во индустријата.Згора на тоа, ние сме многу среќни да додадете Луизијана, Мисисипи и Њу Мексико да расте списокот на земји во кои имаме добиено пристап до пазарот на односи како што продолжуваат да се прошири низ целата земја, и позицијата на самите себе за да стигнат до игри ентузијасти, секаде каде што тие можат да бидат." Луизијана стартување: Основана во 2015 година од тим на искусни игри и технологија директори, Бум Забава откриле дека Треска Улица Интерактивни Инкорпорирани сега може да деби својот мобилен-friendly sportsbetting операции за punters во Луизијана во текот на претстојните Американски фудбал сезона.На иноватор е Главен Извршен Директор, Стивен Марфи, детални дека ова доаѓа по законодавците за јужниот дел на државата донесе мерка во јуни, што може да се види до 41 онлајн sportsbook лиценци достапни преку Луизијана Игри Одбор за Контрола.Марфи е изјава читаат.. ameristar казино советот bluffs промоции. "Ние сме возбудени да се здружат со Брзање Улица Интерактивни Incorporated, индустриски лидер кој го разбира и ја цени важноста на високо-квалитетни игра дизајн.Ние веќе долго време се дискутира соработува со Брзање Улица Интерактивни усвоен на иновативни игри и производи и ние сме возбудени да се донесе многу од овие можности, за живот во наредните месеци и години." ameristar казино советот bluffs р.в. паркирање.