треба да сте секогаш max bet слот машини

vilano блек џек 3.0 планински велосипед

Во Пенсилванија (сад, минатата недела, наводно, го виде фирма зад Планината Грациозен Casino Resort победи на десно за да ја отворите источна државата трети минијатурни казино со новиот објект сега се планирани за еден сајт во централна Лоренс Каунти.Според извештајот од Питсбург Трибјун-Преглед весник, Планината Грациозен #1 ДОО имаше својата понуда на речиси $21.2 милиони прифатени од страна на Пенсилванија Игри Одбор за Контрола на четврток и предвидува поставување на нови претпријатија во рок од 15 километри од градот на Нов Замок и во близина на Пенсилванија е границата со Охајо треба да сте секогаш max bet слот машини. "Ние сме среќни што со нивната одлука и ние се случува да се направи сè што може за да ги направи да се чувствуваат добредојдени," Лоренс Каунти Комесарот Дан Vogler, наводно, изјави за весникот.Новиот "Категорија Четири" објект ќе наводно биде дозволено да работат до 750 места заедно со максимум 40 игри маси во замена за согласил да плати 50% данок на сите слот приходи заедно со 14% должност на табелата takings.На Питсбург Трибјун-Преглед се изјасниле дека Планината Грациозен #1 ДОО стана третата фирма да добие еден од државата нови минијатурни казино лиценца по почетокот на јануари, видов подружница на Penn National Игри Инкорпорирани плати $50.1 милиони долари за правото да го отворите сличен објект во Њујорк Каунти.Ова беше проследено неколку недели подоцна од Балтимор-врз основа На Cordish Компании, која во моментов е во процес на развивање на неговата Телевизија!Хотел и Казино Филаделфија, предавањето некои $40.1 милиони долари за правото да се донесе, да се спореди претпријатието за да Westmoreland Каунти.На Пенсилванија Игри Одбор за Контрола надева дека ќе успее да аукција десет нови "Категорија Четири" лиценци пред крајот на јули во кој се минимум $7.5 милиони понуди како начин да им помогне на источна држава се пополни својата испакнати $2.2 милијарди долари годишен буџетски дефицит.Резултат на широка игри законодавство потпишан во законот од страна на Пенсилванија Гувернерот Том Волф во октомври, доаѓањето сателитски казина наводно може да не биде сместен во рок од 25 милји на која било од Пенсилванија е дванаесет постојните казина, додека локалните власти се добие право да се вратиш на се смета како дома за некој од наредните места. треба да сте секогаш погоди 12 во blackjack.