Pvp најдобри во слот болка warlock

bioshock каде да се купат слотови

Ванкувер, П.Н.Е.; 26 февруари, 2016 година ESP (eSportsPools) влезе во нова партнерство со esports организација Flipsid3 Тактики.На CS:GO тим сега е ребрендиран да Flipsid3 Тактики ESP, или F3.
ESP во скратена форма.Тимот, исто така, ќе спорт ново лого. Flipsid3 Тактики започна во 2013 и постојано го зголеми своето присуство во eSports простор и оттогаш.Организацијата има широк стигнат до низ повеќе esports наслови, како што се CS:GO, DotA 2, и StarCraft II.Преку создавање на високо квалитетни содржини во тандем со своите стручни тимови, Flipsid3 се стреми да обезбеди покриеност на водечките esports наслови pvp најдобри во слот болка warlock. "Тоа е со многу гордост што имам да објавиме нашата партнерство со ESP," рече Хектор Rosario извршен ДИРЕКТОР на Flipsid3 Тактики, "ESP е една од најбрзо растечките фантазија сајтови во сите esports.Нивниот персонал беше во пресрет на крива и тие се прекрасни луѓе.Ние сме во потрага напред за воведување на нашата заедница за нивната платформа.Внимавам на нови натпревари и настани!" ESP не е странец и за iGaming и esports индустрија.Пред нивното вложување во фантазијата esports, ESP тим создал производ познат како Tedbets социјална wagering страница за традиционалните спортови.Другите рамките на компанијата беа конкурентни гејмери и одржуваат високи менаџерски улоги во различни esports компании и организации.Првичната одлука да го внесете esports свет пред една година беше поттикнат од растот на индустријата дека тимот се очекува да продолжи експоненцијално. Esports прерасна од скромни почетоци до сега се продаваат целата арени и донесе медиумски гиганти, како што се Тарнер Радиодифузија, во меша во помалку од една деценија.Во тандем со постојан раст на индустријата, ESP има возбудливи проекти на хоризонтот биполарно растројство и коцкање проблеми. "Јас сум многу возбуден за работа со Flipsid3 организација и своите играчи.Тие веруваат во нашите производи и се желни да ни помогне да расте", рече Џејсон Fung, Главен Маркетинг Директор на ESP. "Ние сме неодамна лансиран повеќе платени фантазија options (опции) и заедницата базени," рече Fung птица craps во репортери устата. "Ова партнерство доаѓа во совршено време како ние планираме воведување на повеќе иновативни производи и оваа година." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre bioshock каде да се купат слотови.