Gagner de l'argent ау блек џек en ligne

без било депозит

ЕДЕН Шампионатот, Азија е најголем спортски медиуми имот со глобалната емитува на повеќе од 1 милијарда домови низ 75 земји, има својот прв настан во Манила за 2016 година, во петокот, 15 април во трговскиот Центар на Азија Арена gagner de l'argent ау блек џек en ligne.

ONE: ГЛОБАЛНА РИВАЛИ, кои ќе бидат headlined од светското првенство борбата помеѓу Американската Welterweight Шампион Бен Askren и Nikolay Aleksakhin, Про ВО странска валута Welterweight гп шампион, започнува во 7 стр.м.и карактеристики десет тепачки, седум од кои функција Филипински борци во различни тежина категории.До првата е април Osenio наспроти Batalie Gonzales Ридови во чисто Pinay средба, во Atomweight категорија, проследено со Горат Soriano наспроти Sunoto на Индонезија во Bantamweight категорија.Тимот Lakay е Дени Kingad оди против Muhamad Haidar на Малезија во Flyweight Поделба.Поранешниот ЕДЕН Featherweight Светски Шампион Honorio "Карпата" Banario tackles Пан Азија Шампион Вон Donayre во следните Лесни борба gagner de l'argent a la рулет sur интернет. Featherweight Шампион Мартин Нгуен на Виетнам спорови на Featherweight титулата против Li Каи Вен на Пекинг.Уште еден-Филипински пресметка ќе се случува понатаму на Север наспроти Југо — кога Џошуа Pacio, гп шампион од Baguio Тимот Lakay ги исполнува Робин каталонски, Национално Wushu Шампион од Минданао во Straweight категорија.Во Bantamweight Поделба Geje Eustaquio, Тим Lakay е Wushu Xanda шампион tangles со Малезија ММА херој, Gianni Subba, проследено со Lowen Tynanes, Хавајски Елита ММА шампион, наспроти Koji Ando, Азија-Пацифик лесни шампион од Токио во Лесна категорија заработи пари во казино. Plucky Reece Мекларен од Австралија, XFC Bantamweight Шампион ги исполнува 19-годишниот Muin Gafurov од Таџикистан – првиот Tajik борец во ММА промоција – исто така и во bantamweight категорија без било депозит. Askren, признаен една повеќето оствари борач некогаш да влезат во светот на ММА, ќе ја брани неговата ЕДЕН Welterweight Шампионската титула против Aleksakhin, на streaking руската светски шампион, познат напаѓач со сурово задави се движат тексас јавниот обвинител покер соби. "Јас должам на Филипински фанови.Последен пат бев во Манила очигледно рунда не треба исходот некој сакаше и мојот противник беше многу помалку отколку храбри во faking неговото око повреда.На Филипински фанови, неправедно биле ограбени на добра борба.Тие изгубија главниот настан таа ноќ.Јас мора да се направи дополнителна доминантна работа на 15 април, за да се избегнат Филипински фанови се добие борбата направено до нив дека тие се изгуби надвор од минатата година." "Можете да погледнете во моите очи, јас сум искрено 100% не се загрижени за нешто Nikolay [Aleksakhin] носи на маса.Тој не е елитен напаѓач.Јас лице напаѓачите, кои се два пати како добар како него на дневна основа во пракса.Тој не е толку добра на борач како мене.По ѓаволите, јас ќе ги споделите со него ме однесе долу!Тој може да ме однесе долу сите што тој сака, бидејќи еднаш се влезе на теренот тој е во мојот свет." "Јас сум бил обука во Сингапур за изминатата недела и не можам да дочекам да дојде до Манила овој вторник и клоца некои пушки!Јас го должиме тоа на навивачите, и јас ќе бидете сигурни дека ќе им даде на нив најдобар борбата на ноќта!" Askren и Aleksakhin се закажани за 5-коло welterweight натпревар во ЕДНА: ГЛОБАЛНА РИВАЛИ за ЕДЕН Welterweight на Светското Првенство.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre texans одбрана vs слот примачите.