смарагд кралицата казино храна коментарите

Клиенти на GVC наскоро ќе имаат пристап до ексклузивни онлајн слот за игри содржини благодарение на најновата верзија од Yggdrasil.Брендот неодамна најави својата најнова креација, Време на Патување Тигри, авантура видео слот игра создадени само за членовите на GVC.Подигнувањето Подоцна Овој Месец: новата онлајн слот игра ќе започне подоцна, во ноември, нуди 5-ролна, 25-payline искуство.Уникатен наслов карактеристики д-Р Tigerstein, научен гениј и тигарот, кој ја користи неговата smarts да се создаде временска машина.Машината се користи да се земе луѓе на патувања во која ќе можат да бидат дел од.Играчите на Времето на Патување Тигрите ќе биде во можност да го посетите Древниот Египет, на Праисториски период, Средновековна Европа и други дестинации.Играчи дури и може да пристапите до некоја екстра врти на владата каде што тие се земаат во далечна иднина.Според Yggdrasil.. смарагд кралицата казино храна коментарите. Секој временски период вклучени во играта ќе се нудат играчи друга опција кога станува збор за диви модели, победи множители и екстра врти.Бидејќи секој временски период е различен во она што го нуди, искуство никогаш нема да се исти.Дизајнирање на Нешто Ново: Време на Патување Тигрите е сигурно нов концепт и Yggdrasil има вклучени високо visual графика и аудио за да се подобри гејминг искуство.Играта е ангажирање, дозволувајќи им на играчите да се чувствуваат како ако тие се навистина патување низ времето и просторот автомобили за продажба во казино. Jonas Strandman, Шефот на Слотови за Yggdrasil, коментира за новата верзија со која се наведува: "Ние сме среќни да се создаде оваа иновативна игра со GVC во ексклузивното бела етикета партнерство.Време на Патување Тигар е нуди возбудлива и уникатна се на тематските слот, со постојано транзиција амбиент нов јужен велс. "Да се биде во можност да се дизајнира многу креативни игри во универзумот на нашите изборот е секогаш голема забава за тимот за развој, и на работа се стави во да се создаде повеќе светови е еден фасцинантен предизвик.Не можеме да чекаме за да видите како играта е примен од страна на GVC играчи низ различни брендови." .