супермаркети кои имаат испорака слотови достапни

монтана грутка казино елена мт

Велика БРИТАНИЈА-базирани онлајн игри на среќа софтвер инвеститорот Bede Игри потпиша партнерски договор со дигитални игри на услуги за онлајн гејминг индустријата, Прагматични Игра.Договорот ќе наводно се види Прагматични Игра целиот портфолио интегрирани во Bede е премиум платформа ИГРА.Секој Bede оператор сега ќе имаат пристап до Прагматични Игра е повеќе од 80 HTML5 игри, вклучувајќи Златна Треска, Chilli Топлина, Caishen Злато, Вегас Ноќи и Јура Гиганти, според објавување на вестите.Интеграција на Прагматично се Игра портфолиото е во согласност со Bede Игри е проширување на својата најдобра во класата содржините направени достапни преку ИГРА.Инвеститорот веќе потпиша неколку партнерство се занимава со врвот содржина добавувачи, вклучувајќи Playson и Gamevy, во текот на изминатите неколку месеци.Коментирање на договорот, Bede Игри извршен ДИРЕКТОР Мајкл Брејди, рече: "Ние секогаш сме во потрага да се прошири нашите нудат на клиентите со најновите и највозбудливите наслови, и интегрирање на Прагматично Играат игри беше очигледна одлука како што продолжуваат да се комбинираат премиум содржини со нашите водечки маркетинг алатки супермаркети кои имаат испорака слотови достапни.
"Со нетрпение очекуваме да ужива долго и продуктивни односи со услуги чии игри се веќе вршење на многу добро." Исто така, коментирање на движење, Главен Бизнис Развој Службеник за Прагматични Игра, Yossi Barzely, рече: "Ние имаме силна посветеност да расте нашата стапало во регулирани пазари, и се среќни да го стори тоа во партнерство со услуги како почитуван како Bede супермаркети во близина на круната казино мелбурн. "Јас сум сигурен дека нашите разновидна и стручно-modelled спектар на игри ќе се покаже популарен со своите клиенти во целиот свет." Основана во 2012 година, Bede платформа, заедно со строги безбедносни мерки, нудат целосно флексибилен игри решенија и е правење на брзи работа на етаблира како да одат-да опција за иновативен оператори во светот. монтана лил е казино sidney мт.