колку години е слот кралицата

големиот паладиум палата казино и спа

TVG ја зголемува својата ТВ покриеност на Австралиската коњ-трки во партнерство со Јужната Хемисфера трки содржина дистрибутер на Америка, Луисвил, КЕНТАКИ.Март 2017 – Небото Трки Светот, Луисвил, Кентаки-базирани ексклузивен дистрибутер на Јужната Хемисфера коњ-трки содржина на Америка и подружница на Австралиската wagering оператор Tabcorp, најави на проширено партнерство со TVG, Лос Анџелес, Калифорнија-со седиште трки кои се фокусирани на ТВ мрежата и однапред депонирање на wagering (ADW) сајт.Компаниите " нови медиуми партнерство ќе видите зголемена ТВ покриеност на Австралиската дербито на TVG и TVG2 од четвртокот, на 9 Март, 2017 колку години е слот кралицата. Небото Трки Светот во моментов обезбедува Австралиската коњ-трки содржина за simulcast wagering на TVG.com ADW бренд.Под проширено партнерство, TVG мрежи ќе воздухот полн-картичка покривање на топ-ниво Австралиската трки на копчето регионалната трка ноќи на четврток, петок и сабота.Достапни на сите TVG превоз платформи, вклучувајќи AT&T, U-Стих 672, ДИРЕКТЕН ТВ и Јадење Мрежа 398, новиот покриеност, исто така, ќе бидат достапни за да TVG сметка на сопствениците на интернет преку TVG.com/live. TVG's Австралиската покривање ќе бидат презентирани од страна TVG Меѓународни Трки Координатор Кендис Харе проследен со дополнителни талент за големи исполнува.Три Австралиски трка средби ќе функција секоја вечер, во длабочина се фокусира на вечерта е карактеристика трката.Зајак и нејзиниот ко-презентери ќе обезбеди детална анализа на теренот и на минатото гостување на коњи, jockeys и тренери.Првиот викенд емитува ќе се фокусира на G1 Австралиската Првенство и G1 Lexus Newmarket Хендикеп од Flemington Racecourse во Мелбурн и G1 Coolmore Класичен од Сиднеј е Rosehill Градини.Претстојните преноси ќе бидат G1 Џорџ Рајдер Удели во Rosehill Градини 17 Март, во кој се најдобрите светски трева коњ Winx, Златниот Пантофли, исто така, 17 Март во Rosehill, и На Шампионски титули во Кралската Randwick Racecourse на 31 Март и април 7th, кулминирајќи во G1 Кралицата Елизабета Удели големиот паладиум јамајка resort & спа казино.

TVG е новиот Австралиски покривање ќе биде надополнета со промоции на TVG.com ADW.На сајтот 'Пари Назад Посебен", покривање победи wagers да bettors wagering на 2 - или 3-поставени коњи, сега ќе биде достапен во одберете Австралиската трки, додека TVG Облог Награди на учесниците, исто така може да добијат три поени кога wagering на Австралиските трки големиот паладиум дама хамилтон казино. TVG е проширена Австралиската покривање ќе биде поддржана од Небото Трки Светот веб-страница, на која има слободни форма водичи, минатото претстави и најновата Австралиска трки вести големиот паладиум палата казино и спа. "Како еден од главните ADW партнер, TVG е клучна за растечкиот нашиот предводник на Австралиската трки производ во Северна Америка, па ние сме возбудени за да го прошириме нашиот партнерство со нивниот нов Австралиската трки ТВ пренос," рече Дејвид Haslett, Претседател и извршен ДИРЕКТОР на Небото Трки Светот thunderbird одморалиште ла унија казино. "Со нетрпение очекуваме да на нови преноси подигање на Северна Америка интерес во Австралија трки во текот на тековната Сиднеј Есенски Карневал, кој Првенство, и надвор." Kip Левин, извршен ДИРЕКТОР на TVG, рече, "Ние сме секогаш се обидува да донесе најдобри, повеќето конкурентни трки во светот на нашите гледачи и ADW клиенти и како дел од тоа, ние сме многу среќни да се прошири нашето партнерство со Небото Трки Светот и Австралиски трки." За повеќе информации на Небото Трки Светот партнерство со TVG, ве молиме контактирајте Небото Трки Светот.За Скај Трки Светот Основана во 2014 година, Небото Трки Светот е ексклузивен Северна Америка дистрибутер на чистокрвни и темперамент коњ-трки од трки се одвиваат во Австралија, Нов Зеланд и Јужна Африка.Друштво, подружница на Tabcorp, Австралија најголемите wagering и забава компанија, обезбедува Австралија, Нов Зеланд и Јужна Африка трки содржина за simulcast коњ-трки wagering за над 70 НАС се соочуваат со однапред депозит wagering (ADW) брендови, вклучувајќи TVG, NYRA Награди, TwinSpires.com, Xpressbet.com и BetAmerica.com.Покрај тоа, Небото Трки Светот обезбедува Австралиската трки содржина за simulcast коњ-wagering wagering до над 425 коњ-тркачки патеки и надвор од патеката обложување (OTB) агенции во САД, Канада, Мексико и Карибите.Контакт Информации Дејвид Haslett Претседателот & извршен ДИРЕКТОР на Небото Трки Светот Tel.

+1 (502) 568 1010 е-пошта: [email protected] веб-Сајт: https://www.skyracingworld.com/ и https://www.tabcorp.com.au/ Твитер: https://twitter.com/skyracingworld За TVG со седиште во Лос Анџелес, TVG, подружница на Betfair груп плц, е еден од најголемите правни онлајн игри компании во САД, прифаќање над $1 милијарда во wagers на годишно ниво од над 30 земји. TVG network емитува трки во над 150 racetracks во светот и е меѓу повеќето широко дистрибуирани horseracing мрежи во светот, оперативни TVG и TVG2 во повеќе од 40 милиони НИ домови.Компанијата покажа својата посветеност на дербито индустрија, неговите сопственици, песни и фановите преку спонзорство на неколку шешељ трки вклучувајќи TVG Пацифик Класичен и TVG Супер сабота.За повеќе информации за TVG, посетете ја: tvg.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.