Abre hoy ел казино де rosario

игра казино игри слободни слотови

По само reopening во Мај поради coronavirus затворање, казина се наоѓа во Јужна Мисисипи биле принудени да ги затворат повторно.Ураганот Сали се движи кон крајбрежје и да се задржи вработените и патрони безбедно, на места мора да бидат затворени.Во понеделник, на Мисисипи Игри Комисија наредил сите 12 казина, за да се затвори со 4 часот.Ураганот Доаѓа Ураганот Сали е поставено да се направи стигна до среда.Во некои локации, до 24 инчи на ветер: се е можно.Бура пренапони ќе се опасни по животот на оние кои се наоѓаат на брегот и заедно со него ќе бидат големи делови од дожд.Повеќето области треба да добиете 8 до 16 инчи.Бура всушност, ќе се направи стигна каде осум од казина се лоцирани во Biloxi.Казина во патот вклучуваат Beau Rivage Resort & Casino како и IP Casino Resort Spa, Hard Rock Hotel & Casino Biloxi плус Foxwoods Одморалиште Казино во Biloxi Pointe abre hoy ел казино де rosario. By рано во понеделникот наутро, на патот кој води кон Сребро Пантофли Казино е да започнете со поплава.Враќање во Нормала не е јасно како да кога казина ќе им биде дозволено повторно да го отвори.Тоа ќе зависи од неколку фактори, вклучувајќи оштетувањата предизвикани од бурата како и колку долго ураганот трае над земјата.Ако е голема штета се јавува, казина, можеби ќе треба време за расчистување на нивните својства, како и враќање на власт и да го покрие и други прашања што може да бидат предизвикани поради бурата штета.Ние треба да имаме подобра идеја на влијанието од денеска и утре. abre hoy ел казино де палермо.