каде не knossi секогаш казино

zelda breath of the wild upgrade slots

Мало и онлајн технолошки услуги да ги покажат сосема нов интернет и мало на производи и услуги во покаже 2 февруари, 2017 – Технологија на услуги На Залог е сите во собата за МРАЗ Целосно Игри кога тоа се враќа во Лондон ExCeL следната недела.Независната снабдувач ќе биде изложен на нови интернет и мобилни sportsbook платформа врз основа на повеќето up-to-date на web технологии.Оваа платформа нуди мало оператори интернет бизнис тие самите можат да го контролираат, наместо на една големина одговара на сите решение премногу често се понудени од страна на многу провајдери.Покрај тоа, се Обложи ќе биде воведување на нови "plug-in" коњ и greyhound обложување модул за онлајн корисници, кои тие можат да се интегрираат во нивните постоечки sportsbook.Искористување на добавувачот е неспоредливи експертиза во овој сектор, модулот ќе додадете слој на софистицираност на производот, нудење, како и обезбедување на пристап до спорт " силни профит маргините.Во услови на мало, се Обложуваат на Една ќе се изложуваат нивните BetBuilder на производот, со што се овозможува обложување продавница клиенти да се создаде wagers на нивните телефони или таблети пред transacting нив на плаќање точка од едноставно скенирање бар-код.Ова решение е конечно, ќе се плоштад кругот помеѓу онлајн и мало обложување на начин со кој се вози бизнис во двата простори.Тоа се очекува да биде индустрија gamechanger.Се Обложуваат На традиционалните но водечките работ ЕП и екранот системи, исто така, ќе истакна на мирување, со нови Сите-Во-Едно екран преземање на центар фаза.Ова му дава на својата продавница оператор сигурен контрола над управувањето со содржината на екранот и маркетинг.Компанијата, исто така, ќе хостинг Мега Љубител на Игри на својот штанд (www.megafan.game) дом на Мега Фан Менаџер, дневниот фантазија фудбал производ за интернет и мало каде не knossi секогаш казино.

Plug-in интеграции на услугата, кои нудат возбуда на Фантазијата Фудбал и ветувањето за дополнителни приходи од стари и нови клиенти слично, се достапни за сите sportsbooks и ЕП системи.Со фудбал стекнување на постојано високо обложување профил, Залог, исто така завршен интеграција со Colossus Облози, давајќи својата база на клиенти придобивките од понатамошно атрактивни ризик на вложување содржина.Џејсон Hardman, Бизнис Менаџер за развој во Залог, рече: "сега имаме широк спектар на производи и услуги, кои ќе поднесе жалба на двете велика БРИТАНИЈА и Ирска оператори, како и на оние во поголем спектар на меѓународните пазари каде да се купат покер . "Тие може да им помогне на операторите на големи и мали, и во трговијата на мало и дигитални, во основана и новите пазари.Ние имаме повеќе од 25 години искуство во индустријата, и со нетрпение очекуваме да го споделување со нашите партнери, и други делегати, на МРАЗОТ." На Залог ќе биде излагање на трибина С1-310 за време на траењето на претставата.Компанијата има задржано да помогнат во маркетинг на глобално ниво-значајните домени www.betting.com и www.betting.co.uk Г-дин Марк Џонс ќе биде на рака да разговараме со заинтересираните страни.За Залог: На Залог е основана во 1990 година како специјалистички услуги на обложување трансакциска системи и се етаблира како водечки снабдувач на обложување системи низ велика БРИТАНИЈА, Ирска и во светот.Компанијата обезбедува робустен, сигурен и економичен Мало/ЕП, повикувачкиот Центар, и Онлајн Bookmaking операции.Се Обложуваат на Една горд како иновативна, напреден операција, одговорно да индустрија трендови и потребите на клиентите.Нивните платформи и системи за помош bookmakers, без разлика дали тие се мали оператор или голем синџир, се намали оперативните трошоци и подобрување на тргување на маргините.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre zelda breath of the wild slots.