датум ouverture salle de jeux казино

gov на покер 2 премиум apk

Спортски обложување на податоци на услуги Betradar потпиша пар на ново партнерство се занимава оваа недела.Италијански букмејкер Сисал Matchpoint да се спроведе Betradar е во Живо на Канал Онлајн систем во Сисал е интернет сајт, сисал.тоа, надополнување на интеграција на Betradar е во Живо на Канал Мало систем во 500 продажни места низ Италија датум ouverture salle de jeux казино. Betradar е во Живо на Канал Онлајн беше само започна во август 2014 година и тоа е се одговорни за давање на онлајн bookmakers платформа за да се покаже во живо спортски содржини опфаќа голем спектар на спортски настани во целиот свет gov на покер 3 онлајн. "Ние сме многу среќни да имаат затворен во партнерство со италијанската клучен играч Сисал Matchpoint," Sportradar Медиуми Права генерален Директор Jörn Анхалт се вели во соопштението gov на покер 2 мо apk. "Интеграцијата на Телевизија Канал на Интернет и Мало зајакнување Сисал портфолиото значително со забавни и генерирање на приходи во живо стриминг решенија наменети за секоја платформа." Betradar, исто така, потпиша CG Analytics, податоците analytics подружница на Невада-базирани спортски обложувања технологија на услуги CG Технологија.Како дел од договорот, Betradar ќе обезбеди CG Analytics со пристап до својата сеопфатен пакет на пред-игра и да живеат шансите податоци.

CG Analytics ќе биде во состојба да преземе целосна предност на Betradar податоци и дигиталните содржини за подобрување на сопствената работи обложување платформа да вклучуваат различни во водење на реквизити (pending регулаторно одобрување).Компанијата очекува да ја видите зголемена понуда за својот партнер и филијалата својства во Невада и меѓународни партнерства во Мексико и на Бахами gov на покер 2 премиум apk. "Ние сме задоволни да го партнерот со Betradar, најголемиот спортски податоци на услуги во светот, и да се зголеми силата на нашите во трчање wagering понуда," CG Технологија Претседател и извршен ДИРЕКТОР Ли М. Amaitis се вели во соопштението.
"Преку овој договор, ние ќе се изгради на нашите успеси во водење на wagering и да се создаде сеопфатен, интерактивни податоци пакет тоа е комбинација на брзина, точност и се зголеми во водење на ничија, нудејќи им на нашите клиенти производ што е без преседан во просторот." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.