Raging bull казино $100 без депозит бонус кодови

калифорнија

Respin има силна интелектуална сопственост портфолио, вклучувајќи игра патенти за Брза Игри™ (на имотот мобилни забава), и други волшебна концепти и брендови. 29 Март 2017 (Лондон, велика БРИТАНИЈА) – Nektan САЛАДИН (ЦЕЛ: NKTN), една од водечките меѓународни Б2Б игри решенија и услуги, има потпишано голем договорот за партнерство со водечките казино игри инвеститорот Висок 5 Игри ("H5G").Според условите на договорот, Nektan ќе денес стане дистрибутер на H5G содржина за вистински пари игри во Европа со ексклузивни права да го H5G казино каталог raging bull казино $100 без депозит бонус кодови.
Nektan е со седиште во Гибралтар, регулирани од страна на Гибралтар Лиценцирање Орган и велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија, како и во Ирскиот пазар и се чува за продажба и поддршка на корисниците на операции во неговите две основни географски цели, Европа и Северна Америка.Комерцијален се Развива технологија е развиен и одржуван од страна на талентирани и искусен тим на вработени од Nektan е Индиски канцеларија raging bull казино $100 слободен чип. "Nektan е брз и флексибилен дистрибуција модел ќе се зголеми изложеноста на H5G е докажано слот содржини, возење приходите во индустријата е најважно за регулирани пазари, се засилува нашите проширување како водечки содржина решенија на компанијата." За Nektan: Nektan е една од водечките меѓународни Б2Б мобилни игри решенија и услуги, кои работат во регулирано, интерактивни вистински пари игри (RMG) игри простор, доставување на оригиналните и иновативни решенија за комерцијални организации кои имаат воспоставено онлајн публика клуб едно казино fresno. Nektan е НИ оперативни подружница во партнерство со Спин Игри, Respin ДОО, НИ дава земјиште базирани на казина со во-место мобилни игри решенија кои им овозможуваат на операторите да додадете мобилната технологија и содржина на своите постоечки придонеси, со производи достапни за играчи во двете кабинети и мобилни уреди во внатрешноста на казина калифорнија. Nektan е полн крај-до-крај технологија платформа, се Развива, поедноставува и го поддржува пат на мобилни и десктоп игри приходи, управувањето со целосна клиент искуство и back-office операции, дозволувајќи им на комерцијални партнери, да се фокусираат на маркетинг на производ на своите потрошувачи.

"Додавање на Висока 5 Игри' казино содржина на Nektan игри мрежа носи некои од најпознатите иновативни и докажани игри на пазарот на нашата дистрибуција платформа, значително проширување и зајакнување на нашата понуда низ САД и Европските пазари", рече Ли Nissim, извршен ДИРЕКТОР на Nektan клуб едно казино fresno ca.