бесплатни коцкање на интернет за вистински пари

најдобри вистински пари покер сајтови на велика британија

Услуги за да се направи целосна понуда на располагање на водечка индустрија на оператор Малта, 3 септември 2018 – Релаксираат Игри, иновативни казино игри и платформа на услуги, го прошири своето присуство, согласувајќи договор со кој ќе се види и да се Релаксираат Игри е заштитен игри и партнер содржина валани со онлајн казино оператор, Херој Игри.Партнерството ќе му додели Херој Игри целосен пристап, да се Релаксираат Игри растечката suite на премиум студио за игри, вклучувајќи го и неговиот комерцијален Блекџек, Рулет и наредниот слот содржина.Покрај тоа, Херој Игри добива пристап до реномираните производи од своите проширување на опсегот на неодамна лансираше Сребрен Куршум партнери и даватели што се Релаксираат Игри е значаен дистрибуција преку своите Напојува од Страна на комерцијалниот модел.Херој Игри во моментов работи на голем број на иновативни онлајн казина, вклучувајќи Betser и Казино Херои.Даниел Eskola, извршен ДИРЕКТОР на Релаксираат Игри, рече: "Ние сме многу возбудени да го објави ова партнерство со Херој Игри, и со нетрпение очекуваме да долга и конструктивна врска со нив бесплатни коцкање на интернет за вистински пари.

"Ние сме сигурни дека тоа ќе биде победа соработка што ќе ни овозможи да се продолжи со доставување на нашата визија на глобалната експанзија." Томас Backman, извршен ДИРЕКТОР на Херој Игри, рече: "се Релаксираат Игри содржината ќе ни овозможи да се донесе прва класа и иновативни онлајн казино искуство на нашите играчи, и ние сме среќни да имаат обезбедено овој договор бесплатни коцкање рехабилитација центри велика британија. "Ние се залагаме за донесување на непушачите иновации да онлајн казино на пазарот, и да се Релаксираат Игри е врвни пристап до содржината е совршено се вклопуваат." Контакти со медиумите: Робин Hutchison, на Плоштадот во Воздухот E: [email protected] T: 00 44 203 586 8266 За да се Релаксираат Игри се Релаксираат Игри Група е основана во 2010 година со цел поедноставување на B2B content delivery за модерен iGaming пејзаж.Од своето основање, имаме се проширува нашата понуда со додавање на нов производ verticals, додека одржување на нашата цврста посветеност на state-of-the-art технологијата и брзината на пазарот.Нашите разновиден спектар на лиценцирани производи, вклучувајќи Покер, Бинго и Казино, е зајакната со интеграција на висок квалитет на трети лица содржина преку нашите избрани Сребрен Куршум и се Напојува Со партнерите.Регулирани пазари се во срцето на нашата стратегија за раст, и ние се одржи на лиценци од регулатори вклучувајќи го и Малта Игри Орган, Alderney Коцкање Контрола Комисијата, велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија и данската Коцкање Орган.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre најдобри вистински пари покер сајтови reddit.