она што е орев рамна во покер

она што е работното време на казино де lisboa

10-ти јануари 2018 – Bede Игри, наградуван снабдувач на софтвер за онлајн гејминг индустријата, е понатамошно проширување на неговата содржина нудат преку договор со водечки виртуелен спорт услуги Kiron Интерактивни.Договорот ќе видите Kiron е целосен пакет на 20 виртуелен спорт и броеви игри интегрирани во Bede е агрегатор на содржини платформа ИГРА она што е орев рамна во покер. Kiron пазарот-водечки virtuals портфолио вклучува фудбал, коњ тркачки, greyhound трки и моторни трки наслови.Игрите ќе бидат достапни за сите Bede партнерите, вклучувајќи ги и Тиер 1 оператор Ранг Група.Мајкл Брејди, извршен ДИРЕКТОР на Bede Игри, рече: "Виртуелен спорт станаа сè позначајна игри вертикални во последниве години и седнува и помеѓу казино и спортски обложувања што не е далечински коцкање. "Ние сме секогаш во потрага да се изгради на нашите производи со висока крајот игри, па тоа е важно да се прошири Bede ИГРА е virtuals понуда, и со Kiron портфолиото меѓу најголемо од ваков тип во индустријата, додавајќи Kiron направени смисла она што е најдобар сајт да се игра онлајн покер. "Нашата оператор партнери ќе имаат пристап до светска класа виртуелни спортски игри, со што значително ќе се подобри задржување, крстот-го продаде и ангажман." Стивен Spartinos, извршен ДИРЕКТОР на Kiron Интерактивни, рече: "Многу иновативни оператори соработува со, и корист од, Bede во текот на изминатите неколку години, па ние сме возбудени да се донесе нашите игри на новата публика, каде што ние знаеме, тие ќе изврши силно." Bede е платформи нудат целосно флексибилен игри решенија со силни безбедносни мерки, и е брзо да се етаблира како прв избор на опција за иновативен оператори на глобално ниво.Основана во 2012 година, Bede Игри вработува најдоцна во модерна технологија за да обезбеди операторите со висока вршење на софтвер се користи за да се создаде светска класа игри искуства.За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Плоштадот во Воздухот Комуникации Дејвид Bartram +44 (0) 20 3586 1978 [email protected] За Bede Игри Bede Игри е водечки снабдувач на софтвер за онлајн гејминг индустријата, пуштање во некои од најголемите брендови на глобално ниво.Платформа на услуги работи во регулирани пазари и процеси десетици милиони трансакции месечно.На Bede платформа е флексибилни, скалабилни, тематски и целосно отворен значење оператори можат да се интегрираат било софтвер од трети лица потребни во платформата или употреба неговата нарачана решенија. Bede платформа, исто така, се интегрира во земјата врз основа системи, нудат операторите вистински omni-канал конвергенција решение она што е работното време на казино де lisboa.

Bede Игри, која е со седиште во Њукасл upon-Tyne, во срцето на северо-истокот на Англија, велика БРИТАНИЈА, е лиценцирана од страна на велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија и е одобрен снабдувач на Alderney Коцкање Контрола на Комисијата.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre она што е најдобар слот за мемориска.