дијамант веќе казино отворени работни места

кочија на рулет се прелива plante

ruze Игри Macau Ltd вели дека неговото казино игра производи се веќе тесно во согласност со насоката на Макао игри на пазарот, како органи не бараат да се движат на локалната индустрија се фокусира на оддалеченост од ВИП игра кон маса игра и општи туризам.oji Kokuryo (на сликата), виш согласност и оперативен менаџер за Макао единица на Aruze Игри група, вели дека игрите фирмата е изложена на Macao Игри Покаже 2016 – регионална казино индустријата саем ќе се одржи од 15 ноември до 17 на Венецијански Macao – вклучуваат Змеј Псо Бо.Тоа е надградба на Aruze Игри е популарно Среќа Sic Bo електронски табела игра производ дијамант веќе казино отворени работни места. Aruze Игри, исто така е изложен поврзана прогресивна слот машини кои тоа го рече поднесе жалба до обичните посетители, како и казино фанови кочија на рулет се прелива пијано. Како снабдувач во Азиските пазари, Aruze дефинитивно се фокусира на ETGs – електронски маса игри .Нашиот најголем производ за Macao Игри Шоу е Змеј Псо Бо," рече Г-дин Kokuryo кочија на рулет се прелива porte coulissante.

Тоа е ажурирана верзија – со змеј мотив – на нашата Среќа Sic Bo производ, кој е можеби највисок пласман во изведба на игри во Азија, особено во Макао." sked да се објасни на компанијата дефиниција на високи перформанси, извршниот изјави: "Ние, значи врз основа на бројките обезбедени од страна на операторите и од впечатокот на производи се направи на казино подот.Секогаш види некој седи во нашите машини.Ние се добие многу добар фидбек, и сега Среќа Псо Бо е нашиот најсилен производ на пазарот." Ова се враќа во нашиот претседател Г-дин [Kazuo] Okada.Еден од неговите идеи беше да се има интеракција помеѓу играч и игра," рече Г-дин Kokuryo.e понатаму изјавил: "главната популарноста на ETGs е минимален влог.Можете да играте на традиционалните табела игра во Макао во HKD100 (US$12.89) минимален влог, а ќе може да игра на нашиот ETGs на HKD10 минимум влог.Исто така, со ETGs тоа е полесно да се разбере како играта функционира. ETGs понуди помош на екранот.Некој кој никогаш не го допре маса игра пред може да се седне, да се прочита на правилата, обидете се надвор од игра, и не се грижите за можноста да се биде срам на маса; и ќе може да игра за помала влог од на маса игра.Тоа ја зголемува можноста за привлекување на посетители и туристи да ја играат својата игра: јас мислам дека е основа на нашата популарност." ruze Игри Macau е, исто така, истакнување на Macao Игри Покаже на групата најновите поврзана прогресивна слот производи, што не се надева да се пушти на пазар во декември кочија на рулет се прелива plante. Во оваа претстава, ние се изложуваат нашиот најнов серија, која се нарекува Среќен Фестивал – многу Кинески, празнична-ориентирана тема.Се додава малку пресврт до редовните поврзана прогресивна, бидејќи секој играч има шанса да ја погоди [победи]... не се само луѓе што повисоко облози," изјави Г-дин Kokuryo. Дека на пазарот има имал долга историја со гејмерски машини – најмногу видео игри и слот звања; но, во последно време гледаме малку повеќе проширување на видовите на производи луѓе како на тој пазар.Тоа е исто така многу голема, проширување на индустријата, со летувалишта на Забава Град во Манила", додава Г-дин Kokuryo. Очигледно ние сме возбудени во Okada Манила казино се гради", рече Г-дин Kokuryo казино брод во њу орлеанс.

Се разбира имаме на нашите производи во сите други казино во таа област.Но, тоа ќе биде многу интересно да се види како нашите производи работат во средина каде што ние можеме да имаме некоја област на истакнување на одреден производ," рекол тој. казино брод во орландо на флорида.