пица место од страна на холивуд казино

смарагд кралицата казино ресторан со мени

Глобалната плаќање на услуги признати од страна на индустријата за својот иновативен НИ игри наменети за плаќања платформа Монтреал, Квебек пица место од страна на холивуд казино. 20 јуни 2019 – Водечките глобални плаќање на услуги Paysafe Група (Paysafe) денес објави дека победи на 'Плаќања Процесор на Годината" награда на инаугуративната Американски Коцкање Награди, што се одржа минатата ноќ на Monmouth Парк тркачката патека, Њу Џерси.Презентирани вечерта, на првиот ден на Сите Американски Спортски Обложување на Самитот, на 2019 Американски Коцкање Награди имиња Paysafe водечките плаќања на услуги за НАС оператори во она што е историска година за појавуваат на пазарот.По 2018 укинување на PASPA, поранешна сојузна забрана на еден настан спортско обложување, овој февруари Paysafe донесе на пазарот своите iGaming плаќања платформа, овозможувајќи им на операторите да го приклучиш на своите брендови во еден сеопфатен пакет на Paysafe плаќања производи преку една единствена точка на интеграција.Платформата им овозможува на НАС iGaming и спорт-обложување брендови да се беспрекорно нудат играчи картичка обработка на уплатата, на Skrill дигитален паричник, инстант ACH, и онлајн припејд решенија како што се paysafecard, со силен фокус на идните плаќања, како што следната генерација на паричници, како и за трети лица решенија.Наградата признава Paysafe е трансформација на плаќања искуство за двајцата играчи и оператори со унифицирана невиден број на методи за плаќање во една платформа.На 'Плаќања Процесор на Годината" награда, исто така, признава платформа е силен фокус на корисничкото искуство за двајцата играчи и iGaming оператори.Софтверот е хостиран од исходот насочува плаќања процесот за потрошувачите, додека неговата зад-на-сцени бизнис портал кој analytics, финансиско известување и помирување, им дава сила на операторите да се направи факт-базирани бизнис одлуки.Нил Erlick, Извршен Потпретседател на Развој на Бизнисот во Paysafe, рече: "Тоа е важен година за НАС игри простор и за нашите бизнис, со лансирањето на нашите iGaming платформа развиена специјално за операторите и играчи во пазар со огромен потенцијал за развој.Ние сме чест да ја видите нашата платформа признати, и ние со нетрпение очекуваме за понатамошно инвестирање во овој технологија и возен надвор во нови регулирани држави како Американски игри на пазарот продолжува да се развива." За Paysafe Група Paysafe Група (Paysafe) е водечки глобален провајдер на крај-до-крај плаќање решенија.Неговото јадро цел е да им овозможи на бизнисите и потрошувачите да се поврзете и да бркам беспрекорно преку индустрија-водечки способности во обработка на уплатата, дигитален паричник, картичка за издавање и онлајн парични решенија.Со над 20 години на онлајн плаќање искуство, на годишна трансакциска волумен од околу US $85 милијарди долари, и околу 3,000 вработени наоѓа во 12+ глобалната локации, Paysafe поврзува бизнисите и потрошувачите преку 200 плаќање видови во над 40 валути во светот.Претставено преку интегрирана платформа, Paysafe решенија се насочени кон мобилен-трансакции инициран, во реално-време analytics и конвергенција помеѓу тули и малтер и на онлајн плаќања.Посетете не на www.paysafe.com Следете Paysafe на Твитер / Скопје / Google + / stories.paysafe.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre пица паркинг казино pers jussy.