маурициус коцкање регулаторно тело слободни работни места

sapin geant казино ла вљубените

Нов договор помеѓу iGaming софтвер провајдер, SkillOnNet, и велика БРИТАНИЈА-базирани оператор FortunaGaming ќе видите лансирањето на новата бела-етикета онлајн казино.Малта-лиценцирани Cozino.com, карактеристики нагоре од 1.200 лица наслови од различни добавувачи на видео слотови вклучувајќи NetEnt, Microgaming и Yggdrasill Игри и ќе наводно работат на софтвер провајдер е платформа, се приклучи DrueckGlueck.com и PlayOJO.com брендови маурициус коцкање регулаторно тело слободни работни места.
Back office решенија вклучувајќи плаќање портал, CRM алатки и казино маркетинг моторот се предвидени на страницата од SkillOnNet платформа, додека новите онлајн казино ќе донесе брендот на среднорочен план за ТВ и над-the-линија кампањи, како и сопствената куќа ППЦ, ОПТИМИЗАЦИЈА и други дигитални маркетинг техники.Коментирање на новото партнерство, заменик претседател за B2B Решенија на SkillOnNet, Џери Земја, рече дека Cozino е најновиот во линија на нови онлајн казино брендови да се стартува преку SkillOnNet платформа sapin de noel naturel казино. "Со докажано успеси како што PlayOJO, DrueckGlueck, PlayMillion и Megacasino, тоа не е ни чудо, други брендови сакате да ги искористиш нашето искуство и експертиза, како и нашата држава на уметноста онлајн казино платформа sapin de noel naturel geant казино. "Cozino доаѓа топло на петиците на други нов бренд започна вклучувајќи фински-тематските казино AhtiGames и на меѓународно ниво во промет LuckyLouis.com со повеќе планирани во текот на наредните месеци", рече Земјиште.Исто така, коментирање на нов договор, Скот Manford, главен извршен за FortunaGaming, рече, "Ние сме воодушевени што Cozino.com е сега живеат на SkillOnNet платформа.Овој бренд е долго време во изработка, како што сакав нешто навистина ново, свежо и возбудливи, но кои се опфатени сите важни елементи за извршувањето и карактеристики кои привлечени од нас да SkillOnNet на прво место." Cozino.com е најновиот бренд да се стркала од Fortuna Игри, кои дополнително работи 666 Казино Брендови, Лесно Слотови, Barbados Бинго, Слотови Бебе, во Сон Лото, Волшебникот Слотови и Мега Ролна. sapin geant казино ла вљубените.