бирото де tabac geant казино villefranche

коцкање го оценувате во хонг конг

GalaBingo.com има зајакнат своите односи со Канал 5, откако стана нов емитува спонзор на Ауси сапуни, Соседите и Насловна & Далеку во договор постигнат со помош Небото Медиумите и 7 Ѕвезди.Проширувањето на нејзините медиуми се справи со Британскиот комерцијална телевизиска мрежа, нов договор, понатаму ќе се прошири бренд видливост, како и heightening своите пораки меѓу нејзината клучна публика.Како официјален спонзор на Соседите и Насловна & Далеку, GalaBingo.com idents ќе се кандидира пред, за време и по емисии, како и брендирање на Channel5.com.Соседите спонзорство ќе видите КРАЛСТВО Број 1 бинго сајт се појави на денот и прикажана во вечерните ТЕЛЕВИЗИЈА секој работен ден до 31 октомври, додека неговата Насловна & Далеку договор ќе трае до крајот на 2017 бирото де tabac geant казино villefranche.
Развиена од страна на Њукасл-врз основа на креативна агенција, Cravens, на недвижности ќе видите сосема нагласи својата Игра Среќен креативни, со Ауси пресврт.Во кој Австралиски бинго повикувачот voiceover, на indents даде традиционалните бинго повици на Ауси третман, со разговори како што се Koala во дрво (3), и две колбаси на барби (11), со соодветни слики кои се појавуваат на бинго екран заедно GalaBingo.com брендирање.На indents на почетокот и на крајот на сапуни функција порака, дека Гала Бинго среќно спонзори Соседите/ Home & Далеку.Заедно со својата нова ТВ спонзорство, GalaBingo.com е, исто така, ексклузивни игри партнер на ITV сапуни Coronation Street и Emmerdale (партнерство кои почнаа назад во 2014 година), како и хит ITV квиз шоу, Потера, дозволувајќи им на односот со повикување на денот публиката да си одат од силата на сила. Sky Media посредуваше договор како продажбата куќа за Канал 5 со 7 Ѕвезди. Angus Nisbet, Бренд Директор GalaBingo.com, рече: "Ние сме многу возбудени да објавиме нашата најнова спонзорски договор со Канал 5, Соседите и Насловна & Далеку.Овие емисии се практично велика БРИТАНИЈА институции, и ние го сакаме следниве испитувања и страдањата на ликовите во Лето Залив и Ramsey Улица, а ние знаеме нашите клиенти не, премногу коцкање стапки во светот. "Со усогласување на нашиот бренд со конкретни ТВ програми, ние сме во можност да даде GalaBingo.com постои значително ниво на знаење, поврзување со нашите постоечки публика, како и постигнување на нови клиенти." Дејвид Шор, Раководител на Развој на Бизнисот, Небото Медиумите, рече: "Небото Медиуми има досие за ракување Канал 5 е ТВ реклама за продажба на возила и ние сме среќни да бидат во можност да се обединат GalaBingo.com со еден канал, кој одговара на неговата целна публика." Дознајте повеќе на www.galabingo.com Контакти со Медиумите: Karina Адријан – [email protected] / +350 20010428 Христијански Dente – [email protected] / 0800 051 9575 За GalaBingo.com GalaBingo.com – КРАЛСТВО Број 1 Бинго Сајт.Со над 600 онлајн бинго джакпот дневно, повеќе од било кој друг велика БРИТАНИЈА бинго веб-сајт, и над £4 милиони исплаќаат на членовите секој ден, Гала Бинго е велика БРИТАНИЈА Не 1 онлајн Бинго site. GalaBingo.com овозможува на своите членови со над 400 од најновите слотови и класичната маса игри, како и on-the-go онлајн бинго забава на мобилни и таблет.Гала Бинго, исто така, е посветена на одговорни игри онлајн со доброволни депозит граници, само-исклучување, време надвор опции, сметка затворање и различни информации за да им помогнат players коцкање стапки во нов зеланд. GalaBingo.com е сигурен место да се игра онлајн кој безбедно и лесно касиерот, брзо пари-outs, ВИП Лојалност шема и втор на ништо 24/7 поддршка на корисниците на.За Скај Медиуми Sky Media е рекламирање на продажбата рака на Небото, нудејќи возбудлива спектар на можности на ТЕЛЕВИЗИЈА, на интернет и во движење. Sky Media претставува сите Небото е канали и сајтови, и исто така продава за рекламирање на име на голем број на радиодифузерите вклучувајќи Viacom, Discovery Мрежи, FOX International Channels, NBC Universal, А+E Мрежи и Sony Слики Телевизиски Мрежи коцкање го оценувате во хонг конг.
Sky Media портфолиото на канали ќе достигне 50 милиони луѓе во велика БРИТАНИЈА секоја недела.Небото Медиуми има канцеларии во Лондон, Манчестер и Даблин.За целосна листа на канали и можности, ве молиме посетете www.skymedia.co.uk и следете нас на @SkyMediaUK Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да се направи блекџек osrs.