брз хит слотови брајан кристофер

правен коцкање возраст

Игри Иновации Група (СВИРКА) – матичната компанија на неколку наградуваниот iGaming подружници вклучувајќи B2B платформа обезбедувач на услуги iGaming Cloud – денеска најави дека тоа добиени спортски обложувања лиценца издадена од страна на велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија.Ова велика БРИТАНИЈА лиценца овозможува СВИРКА свој оператор брендови и трети лица оператор клиенти и бела етикета партнери на ќерка iGaming Облак да понуди нарачана спортски обложувања производи на најголемата iGaming на пазарот во Европа.СВИРКА свој Guts.com и SuperLenny.com подигнувањето на велика БРИТАНИЈА се соочува sportsbook нуди почнувајќи од денес, Guts.com и SuperLenny.com ќе биде прв НАСТАП во сопственост брендови да ги презентираат своите sportsbook производи да expectant велика БРИТАНИЈА bettors.Со нетрпение очекувам да предизвикот напред, Игри Иновации Група извршен ДИРЕКТОР Робин Полињата за коментарите: "да Се биде доделена лиценца е големо достигнување кои ќе имаат корист и двете; нашата внатрешна B2C брендови и нашите бели етикета клиенти кои сега можат да ги нудат своите спортски обложувања услуги на крајните корисници." Полињата за: Внесување на велика БРИТАНИЈА пазарот е храбра изјава на нашите намери.. брз хит слотови брајан кристофер. Полињата продолжува да се каже: "велика БРИТАНИЈА е меѓу повеќето конкурентни пазари за спортско обложување во светот и да влезат на пазарот е храбра изјава на нашите намери во спортско обложување и во рамките на нашата регулирана пазарна стратегија." Досега, велика БРИТАНИЈА и B2B клиенти имаат само имале пристап до казино производи обезбедени од страна на СВИРКА и нејзините оператор брендови.Со новата лиценца сепак, тие исто така можат да уживаат и да имаат целосна корист на СВИРКА тековните sportsbetting услуги и дополнителни спортски производи, кои се во моментов во развој.СВИРКА продолжува да филијала во iGaming синџирот на компанијата успешно се нудат своите казино искуство во велика БРИТАНИЈА за неколку години.Но, покрај тоа на свој sportsbook производ се гледа како на голема пресвртница за Скандинавските iGaming компанија која ќе го достигне царството на Top5 B2C игри оператори во Нордискиот регион некое време минатата година.Лансирањето на двата sportsbook придонеси во велика БРИТАНИЈА пазарот што следува само неколку недели по компанијата оператор на клиентот, Wetten.com, започна самостојна sportsbook во Германија.За iGaming Облак: iGaming Облак нуди сеопфатен и cloud базирани овозможување на екосистем и дополнување на игри операции за коцкање и обложување спортски оператори.Компанијата работи како подружница на Игри Иновации Group Inc.За СВИРКА: Игри Иновации Group Inc.е брзо се појавуваат, коцкање решенија и интерактивна забава на услуги.Компанијата нуди врвни cloud-базирани услуги и B2B перформанси маркетинг, и поседува B2C коцкање оператори што нудат игри од најдобрите-на-раса добавувачи преку онлајн спортски обложувања и казино индустријата.Игри Иновации Група работи надвор од Малта и се наведени на Осло Берза под тикер симбол "СВИРКА".Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre брз хит слотови секојдневно слободни парички & подароци.