никој не е небото

reveillon казино de st galmier

На iGB Филијалата Награди 2015 година повторно ќе се одржи во текот LAC на 1 февруари на Stamford Bridge, на 1-ви февруари 2015 година никој не е небото. Оперативниот од 2006 година IGB Филијалата Награди признава најдобрите онлајн игри за стекнување на програми и индустрија филијалата на пазарот за нивните услуги, играчот маркетинг, управување и работење.Секоја година повеќе од 500 луѓе од iGaming филијалата на заедницата се соберат во чест на тековните успех во индустријата во iGB Филијалата Награди.Сега, во својата 8 година, iGB Филијалата Награди е само индустрија, церемонијата на доделување награди што слави раст, иновациите и достигнувањата во рамките на овој сектор на индустријата за игри.iGB Филијалата најави дека тие ќе бидат додавање четири нови награди за iGB Филијалата Награди.Во партнерство со casinomeister.com, OLBG.ко.велика британија, bingoport.ко.велика британија и Блеф Европа има нови категории ќе награда на најдобриот онлајн казино, спортски книга, бинго и покер соба, но уникатно од играч перспектива како да се надополни мулти алатка слотови.

"Почувствував дека е навистина важно е да се воведе играч фокусирани категории во iGB Филијалата Награди како тие се по сите извор на енергија на секторот и нивното мислење е веројатно најважниот да се има во предвид кога размислува што да се работи.Јас сум навистина со нетрпение очекувам да го награди ноќ сега како јас сум особено заинтересиран да се види дали овие победниците ќе се разликува од ваквата категорија победници", рече Алекс Прат, Раководител на iGaming Бизнис никој не е небото се зголеми exosuit технологија слотови. "Јас исто така би сакал да се заблагодарам на портали кои што се на одборот да ни помогне да се создаде овие награди и нивните играч заедници кои ќе ја донесат одлуката за тоа кој ќе победи," Прат продолжение.Кликнете тука за да ја видите shortlists 2015 iGB Филијалата Награди Билети се се уште на располагање да ги купите од LAC регистрација на страницата и вклучуваат коктел прием, раскошна три разбира оброк, по лице, со некои посебни доцна вечерта забава и се разбира на награди себе.Просторот е ограничен и оваа има продадено надвор од година во година, така бидете сигурни дека ќе книга рано за да се избегне разочарување.За да ја видите целосната конференција распоред, ве молиме посетете ја https://www.igbaffiliate.com/events/londonaffiliateconference/schedule-2015 за Да дознаете повеќе за Лондон Филијалата на Конференцијата, ве молиме посетете ја https://www.igbaffiliate.com/events/londonaffiliateconference/ за добивање на најновата коцкање вести од Калвин Ayre reveillon казино de st galmier.