индискиот резервација казино во тексас

најдобрите покер сајтови сад вистински пари

Откако заврши со реализација на комерцијален договор со Isle of Man-базирани спортски обложувања и игри група, GVC Стопанства САЛАДИН (ЗАКОН:GVC), Yggdrasil Игри пазарот-водечки slots казино игри содржина сега ќе биде понуден со три од најголемите игри на среќа и обложување брендови во Велика Британија.Според официјалното соопштение...
Мало и онлајн игри брендови, Ladbrokes, Корали и Гала, која GVC Стопанства додаде своето портфолио кога тоа стекнати Ladbrokes Корални груп ПЛЦ во Март 2018, ќе секој стават на располагање на услуги целиот пакет на врвот вршење на казино слотови за нивната голема играч база.Глобалниот опсег: Ladbrokes и Корални се фалат со широка мрежа на обложување продавници и значително онлајн присуство, со пар се меѓу велика БРИТАНИЈА водечките игри на среќа и обложување брендови, додека во Британскиот бинго пазарот Гала е лидер.Благодарение на 2018 стекнување, GVC Стопанства е најголемиот high street букмејкер во велика БРИТАНИЈА и меѓу најголемите онлајн-led наведени фирми во светот, со лиценци во повеќе од 20 земји.Во играта функција пристап: Сите три бренд корисниците ќе бидат во можност да пристапите на сите Yggdrasil е наслови вклучувајќи класици како што се популарни Викинзите трилогија, Викинзите се Оди Berzerk, Викинзите се Оди во Пеколот Слот и Викинзите Одат Дивите, како и последни изданија, вклучувајќи Hanzo е Доџо, Филип Samedi и Trolls Мост.ЗГОЛЕМЕТЕ, Yggdrasil е спектар на во-игра промотивни алатки, исто така, ќе биде deployable од брендовите им се овозможи да се кандидира промоции веднаш од рамките на играта клиентот индискиот резервација казино во тексас. "значаен договор" Коментирајќи ги неодамнешните договор, Главен Извршен Директор за Yggdrasil Игри, Fredrik Elmqvist рече.. индискиот резервација казино во livingston тексас. "Ова е значаен договор со некои од индустријата најголемите брендови и јас сум воодушевен да се биде во можност да го објави денес во пресрет на Европа е најголемиот музички настан, МРАЗ Лондон, во неколку недели,' време." "динамичен начин на содржина" За својот дел, GVC Стопанства' Главен Производ Службеник, Liron Snir додаде.. индискиот резервација казино во мајами. "Ние сме среќни да се зголеми понудата за Ladbrokes и Корални клиенти со Yggdrasil е динамичен начин на содржината.Високиот производство на вредности и иновативни карактеристики тие се донесе веќе докажано да биде многу популарна со клиенти низ нашата поширока бренд портфолио на регулирани пазари." 2019 изданија: Во јануари 2019, Yggdrasil веќе започна три нови онлајн игри, со твин изданија на нови Ирски-тематските, Среќа блек џек, и ажурирана верзија на Sonya блек џек, заедно со функција спакувани Trolls Мост споменато претходно. најдобрите покер сајтови сад вистински пари.