еден casino resort ричмонд

еден клик ltd казино сајтови

BetVictor да се има корист прво во пресрет на клиентот-широк roll-out Читање, 19 февруари 2018: наградуваниот казино снабдувач Реални Игри е поставен да го лансира својот нов напредни слободен врти алатка со водечки оператор BetVictor Ограничен (Т/Г "BetVictor").Добавувачот е втората генерација верзија на популарната маркетинг алатка овозможува на операторите со нов играч и да предизвика базирани на слободен врти.Тоа исто така им овозможува да додадете wagering барањата на било кое ниво, или едноставно плати играчот добивки во пари.Новата функционалност ќе биде користено на почетокот од BetVictor, кој ќе се кандидира голем број на ексклузивни промоции, пред се одвива со други оператори со кого Реална работа.Роберт Ли, Комерцијален Директор на Реални Игри, рече: "Нашите сечење на работ слободен врти нуди е во развој за некое време, сега и јас сум воодушевен што функционалност ќе го направи своето деби со BetVictor" еден casino resort ричмонд. "Ние сме многу убедени дека нашите слободен врти ќе се ужива од страна на играчи и ќе се покаже да биде ефикасен маркетинг алатка за нашите оперативни партнери за двете стекнување и задржување кампањи." Emma Tompkins, Директор на E-Игри во BetVictor, рече: "Слободен врти се основна алатка во armoury на било казино и имаат иновативна верзии на располагање како Реална е ни дава далеку поголема флексибилност и се повеќе од корист на нашите клиенти." Реални ќе продолжи roll-out на својот слободен врти функционалност на операторите во текот 2018 вирџинија. За повеќе информации на оваа порака, или да се организира интервју, ве молиме, контактирајте Плоштадот во Воздух на 0203 586 8266 или е-пошта [email protected] За Реални Игри: Седиште во Читање, Berkshire, Реални Игри е водечки снабдувач на високо квалитетни, електронски игри содржина на некои од најуспешните оператори.Нашите технолози, дизајнери и моделари имаат многу години на искуство и во двата земјата-базирани и дигитални игри пазари.Ние се страстни за производите што ги создаде.Тимот се специјализираат во создавање на рулет, блек џек, слотови, и фиксно шансите игри прилагодени на широк спектар на уреди, вклучувајќи Компјутери, iphone, падовите, Android телефони и таблети.Игри се целосно хостирани на нашите Регал игри платформа и се достапни до корисниците преку едноставна интеграција.Регал прво отиде во производство за Стен Џејмс во април 2011 година еден казино без депозит бонус. Следните започна проследено со BetVictor, Ladbrokes, bet365, Boylesports, Paddy Power, Вилијам Хил, Корали, Гала Бинго, Bede Игри, Игри Сфери, Daub, Betfair, NYX, Ранг, Оптима, FSB, Лав Вегас, Вера и Јован, Betsson, GVC, и Kindred Група.За BetVictor: BetVictor е независна онлајн букмејкер и казино, регистрирани во и тргување од Гибралтар.Компанијата промет е во износ поголем од £1 милијарда и има над 500.000 Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre еден клик ltd казино сајтови.