можете забрана член на семејството од казино

online casino try for free

Меѓународната Игри Награди, денес најави shortlists за нивниот следен круг на презентациите што ќе се одржи на 23 јануари 2012 во хотелот "Шератон" Парк Лејн, Лондон.Поголемиот дел од коцкање индустрија ќе се забележи дека наградата церемонии се на една работа дека просторот не недостаток.Што значи тоа треба да биде на внимавате за оние кои носат малку повеќе власт отколку оние кои се таму за доброто на тоа.Награди понудени од страна Умен Патка Медиуми церемонијата покрие сè од најдобрите земјиште базирани на казина/летувалишта на светот во текот на импресивен онлајн казино на располагање.Постојат дури и категорија за индустрија објавување/портал на годината (види дали ќе може да се препознае познат лице меѓу кои многу!) Меѓу номинираните за земјата-базирани категории се Градот на Соништата, Одморалишта World Sentosa и Венецијански Макао, со некои од оние во онлајн категории 188BET, SBOBET, bet365 и PKR.Минатата година го виде Калвин Ayre поканети заедно како судија за прв пат, а тие му се допадна толку многу оваа година da шеф се враќа за повеќе.Тој ќе биде седи заедно со голем број на други познати личности кои имаат богата историја на коцкање индустрија искуство да им се помогне да судија кој си оди дома со нов сребро пријател.Она што ги поставува Меѓународната Игри Награди за разлика од конкуренцијата е дека тоа е судено од страна на повеќето реномирани имиња дека индустрија има да понуди.Комплетната листа на номинирани е тука и се очекува да се види CalvinAyre.com's on-камера на земјата ги покрива сите победници и губитници на ноќта.Проверете оваа година нагласува и билети за следната година е jamboree се достапни овде.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre можете забрана член на семејството од казино.