ви благодариме забелешка до казино домаќин

kultur казино берн иво адам

Стокхолм-базирани Ihre Консалтинг AB најави назначувањето на Крис Тејлор, како нејзин Казино Филијалата Директор и Симон Јохансон како свој Партнер Account Manager ви благодариме забелешка до казино домаќин. Ihre Консалтинг AB, пред се нуди филијалата маркетинг експертиза, како брокер/агент, но, исто така, традиционалните консултантски услуги.Друг аспект на бизнис е да дејствува како introducer на разни компании и луѓе во рамките на igaming индустрија.Постоечките клиенти вклучуваат mybet.com, 138SunGame.com, 7Red.com, PAF.com, PokerAffiliate.com, BannerFlow и ConnectNow.Крис Тејлор одржа Филијалата Менаџер и Маркетинг Менаџер позиции со Referback, Mansion и GamingVC.Приклучи Ihre Консалтинг, Крис трае до позиција на Казино Филијалата на Директорот да се изгради понатаму за неговата широка мрежа на казино филијалата контакти, како и познавање на производот да им служи на Ihre Консалтинг е постоечки и потенцијални клиенти; даватели на услуги, оператори и соработници.Симон Јохансон одржа Филијалата Директор и Менаџер позиции со различни покер оператори, како и со покер филијалата бизниси.Приклучи Ihre Консалтинг, Симон трае до позиција на Менаџер за изградба/оптимизација на постојано проширување на филијали и оператори Ihre Консалтинг работат со kultur казино берн großer saal. "Јас сум многу горд да се работи на Ihre Консалтинг и јас сум се приклучи на тимот кој е професионален, познавања и страстен кон обезбедување за нивните клиенти.Се надевам дека за да додадете до богатство на искуство на одборот и работат тесно со нашите клиенти", вели Крис Тејлор. "Јас сум многу возбуден за да биде на одборот со Ihre Консалтинг.Со своето огромно искуство и знаење во рамките на igaming сектор и одлично досие, јас сум многу среќен да се биде дел од тим", рече Симон Јохансон kultur казино берн lo und leduc. "Ihre Консалтинг се многу задоволни конечно да имаат Крис на одборот како неговиот углед и достигнувања во индустријата зборува за себе.Ние сме подеднакво возбудени да имаат Симон со нас како тој носи свежа перспектива, како и енергија за нашиот тим", изјави Едвард Ihre, Сопственик на Ihre Консалтинг AB.За Ihre Консалтинг AB Едвард Ihre е основач на Ihre Консалтинг AB во Шведска во Март 2010 година. Тој е во гејминг индустријата од 2002 година, држејќи позиции, вклучувајќи ги Управниот Директор на Ladbrokes Покер, Директор на Партнерства и Симпатии за PokerStars и за Ongame/PokerRoom.com (подоцна BWIN) и Управниот Директор на Parbet велика БРИТАНИЈА. Ihre Консалтинг е главни полиња на експертиза (и услуги) се: – Филијалата Маркетинг, вклучувајќи филијалата вработување, програма set-up/оптимизација, организациска структура и процеси – Игри Производ Управување, вклучувајќи набавки/оптимизација на Посредување/Агент.Ви помогне да стапите во контакт со право на друштва, луѓе, можности и се занимава.Од донесување на одлуки за луѓето на земјата, во рамките на сите аспекти на водење на (повеќе) успешните игри бизнис Многу години на искуство во рамките на горенаведените области и со широка мрежа на контакти, Ihre Консултации може да се создаде уникатен, иновативни и одржливи решенија за вашата компанија.Контакт Информации: Едвард Ihre Сопственик & извршен ДИРЕКТОР, Ihre Консалтинг AB Norrtullsgatan 6 113 29 Стокхолм, Шведска Мобилен: +46709119969 Skype: едвард.ihre МСН: [email protected] e-mail: [email protected] Веб: www.ihreconsulting.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre kultur казино берн иво адам.