хард рок казино во biloxi мисисипи

осамен butte казино телефонски број

Сребро Наследство Група Ограничен, кој се наоѓа во мала Азија нација на Непал, наводно, се отворија разговори со најмалку четири лица рече да бидат заинтересирани за купување на својата Тигар Палата Одморалиште Bhairahawa место.Споделување на проблеми: Според среда извештај, Сиднеј-листата фирма само целосно да отвори 23.5 хектари имот на почетокот на минатата година, но сега е истрага за можна продажба по нејзината цена на акција падна на сите времиња ниски на задната страна на пониски од очекуваните приходи.Потенцијалните suitors: Сребро Наследство Група има Ограничена вредност на пет-стар објект на околу $33 милиони и во моментов е во преговори можни се занимава со локалните инвеститори, вклучувајќи Vishal Група, Меѓународни Пари Express (ИМЕ) Група и Chaudhary Група во прилог на анонимен Nepalese бизнисмен рече да бидат со седиште во Малезија.Значајна работа: На Катманду Пост објави дека Тигар Палата Одморалиште Bhairahawa се наоѓа само за седум километри од Nepalese границата со Индија и карактеристики 100-соба хотел заедно вили, ресторани, банкети објекти и салата.Местото на одржување покрај тоа наводно доаѓа во комплет со спа и базен, додека неговата 26,597 sq ft казино нуди голем избор на некои 200 слотови како и 52 игри маси.Голема надеж: Сребро Наследство е, наводно, се исто така одговорни за игри работење во Клубот Милионер и Казино внатре Катманду е Шангри Ла Хотел и да се Впуштат и мораше порано претстави плановите што беа да го гледаме додадете дополнителни 400 соби на своите Bhairahawa објект.Организаторот е, исто така, желни за да отворите некоја трета Nepalese казино и имаше дури и отидоа толку далеку што да купите 18.4-акра заговор на земјиште во екстремни југоисточниот агол на Хималаите народ за целите на изградба на своите предвидува Тигар Палата Одморалиште Jhapa.Сепак, сите овие планови сега се shelved по фирма неодамна беше принуден да затвори своите казино во внатрешноста на северен Виетнам Феникс Меѓународни Клуб однапред за откривање на 'сметководство нерегуларности", со Тигар Палата Одморалиште Bhairahawa, што резултираше со загуба од околу $15,000 хард рок казино во biloxi мисисипи.
Надворешен консултант: Основана во 2003 година, Сребро Наследство се користи официјалното поднесување за да се открие дека тоа неодамна ангажирани бутик инвестиции на фирмата Унија Игри да ви помогне тоа да пребарувате за потенцијалните инвеститори или да најде купувач за својата Тигар Палата Одморалиште Bhairahawa загриженост.Казино фирмата поднесување наводно се чита.. осамен butte казино феникс аризона. "компанијата има преземени бројни иницијативи за ослободување на капитал надвор од своите средства база назначување на Унијата Игри како нејзините ексклузивни советник во врска со лоцирање на потенцијален стратешки партнери или на купувачите на компанијата Непал операции." осамен butte казино во аризона чендлер.