осамен butte казино среќен час

максимален облог рулет казино torrelodones

Ако англискиот ФА беше обидува да создаде подобра сликата, тогаш овој викенд е добро и навистина разнесени надвор од водата.Ова доаѓа како двајца играчи нашироко се смета да биде во тимот најдобри ѕвезди двајцата беа вклучени во одделни настани кои имаат courted многу контроверзии – еден на областа, на други исклучување тоа.На теренот, Манчестер Јунајтед напаѓач Вејн Руни изгуби себе си за момент и одлучи дека тој всушност беше WWE супер ѕвезда.Неговата finisher, на надлактицата пресече, беше толку реални дека судијата Марк Clattenburg беше виден по играта со парче картон кој имаше "Руни 3:16" scrawled на тоа.Ретроспектива акција, најверојатно, ќе се преземат против scouse напаѓач и тоа ќе го види пропушти утре вечер е судирот со лигата на Chelsea.Нивните противници се, исто така, embroiled во доста кризата.Овој викенд извештаи се тоа што defender Ешли Кол застрелан и ранет на работно искуство ученикот кој беше работа на клубот терен за обука.Во очигледна несреќа, студентот бил застрелан и уште hadn ' t целосно да се обнови два дена подоцна од инфекција на рана.Локалната полиција се сега вклучени во инцидентот што е уште еден размачкана во copybook на еден од националниот тим најмногу се презрен играчи.Можете да си замислите ситуацијата сега...рече студент ја зема мочаат од Кол на еден многу наврати и на jibes беа премногу.Ешли е очигледно се гледа HBO промоции на новите претстави Небото Атлантскиот канал и мисли дека тој е дел од Авон Barksdale екипажот.Сите ние може да укажуваат на тоа сега е дека тој овозможува да се Калвин му даде лекција за тоа како да оган пиштол; во спротивно, тој никогаш нема да бидат во можност да се брани себеси правилно да ги Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre осамен butte казино среќен час.