кога ќе слот машини се отвори во илиноис 2021

est ce ле казино du lac leamy est ouvert

Водечки снабдувач на премиум игри решенија, NetEnt сега има најави на нивните слот игра понуда е проширување со лансирањето на нов производ линија познат како MAX.Концептот на МАКС вклучува игри угостителски на различни групи на онлајн казино играчи и им овозможува на операторите користење една игра стартувај и маркетинг притисни за адреса различни потреби.МАКС игри ќе се откри на јавноста со две-наслов ослободување вклучувајќи опции за секојдневен гејмерите како и 'MAX играчи", оние кои се во потрага за големи победи.Првиот двојно ослободување ќе ги вклучуваат BerryBurst МАКС и BerryBurst игри, подигнувањето на август 23.Со овие нови наслови, операторот ќе биде во можност да им понуди на игри со утврдени механика во неколку области во рамките на нивното портфолио со еден и ефективни маркетинг промоција тоа е мулти-насочени.Со двојно ослободување, оператори ќе бидат во можност да ги задоволат желбите на обичните играчи, како и оние кои се бараат за да го постигне голема победа кога ќе слот машини се отвори во илиноис 2021. NetEnt е Главен Производ Службеник, Хенрик Fagerlund, коментираше MAX игри преку неодамнешното соопштение се наведува: "важно е за нас да се прошири на нестабилноста во нашите игри, како што го знаеме дека нашите партнери се бара повеќе флексибилни игри угостителски на различни играч потреби, и ние сме снабдувач дека ги слуша нашите клиенти и испорача квалитет.Ние сме сигурни дека МАКС изданија ќе додадете уште една димензија на нашите веќе многу популарни портфолио, и задоволни сме да се зголеми стандардот на играчкото искуство за играчи." На 18 јули, NetEnt прикажани BerryBurst MAX во iGB Телевизија во Амстердам со Ким Hultman, шведски слотови супер ѕвезда, во живо стриминг на неговото искуство. кога ќе се отвори бидат достапни на tesco.