888 покер услуги на клиентите телефонски број

кога ќе круна казино се отвори

Глобалната Залог продолжи со силна почеток до 2016 година согласувајќи договор за снабдување со нивните кориснички Виртуелни Спортски производи да Fonbet, најголемиот Источна Европа Онлајн Букмејкер 888 покер услуги на клиентите телефонски број. Fonbet станува првиот онлајн оператор за партнер Глобалната Залог за лансирање во рускиот пазар каде тие услуга над два милиони интернет корисници 888 покер услуги на клиентите број. "Кршење на нови пазари е клучен приоритет за Глобалната се Обложи во 2016 година" Глобал Облози Главен Извршен Даниел Grabher коментира кога ќе круна казино отвори повторно. "Ние сме среќни да се здружат со Fonbet, еден од главните играчи и доверливи игри брендови во Русија.Откако бил избран како нивните Виртуелни Спортски партнерот, ова е друг голем чекор во Глобалната Залог печат белег во оваа високо конкурентен сектор на онлајн игри на пазарот" кога ќе круна казино се отвори. Grabher додаде "тимот на Глобално Залог има повторно ја покажаа нивната способност да се изврши мазна intergration на нашиот Виртуелен Спортски игри со голема онлајн букмејкер.Моќта на техничка платформа и напор, ние да се стави во постојано подобрување на нашата симулирани Виртуелни Спортски содржини е извонредна и ние со нетрпение очекуваме да се презентираат нашите целосно приспособен Виртуелен Спорт нуди да се Fonbet клиенти во блиска иднина".По успешното intergration и фазата на тестирање, Виртуелна Игри на услуги се очекува да започне десктоп и мобилни игри производи за Fonbet во следните 2 недели.За Глобалното Залог Глобалната Залог обезбедува повеќето реални и веродостојни виртуелни спортски обложувања решение за индустријата.Комбинацијата на водечките-edge технологија и одлична содржина понуди нов гејминг искуство, сигурен во денешниот игри на среќа од универзумот.За Fonbet Основана во 1994 година, Fonbet сега е најголемиот on-line обложување компанија со работа во Источна Европа.Вработување на над 500 трговци, компанијата е во можност да произведе пред натпреварот и телевизија шансите на 1000 спортски натпревари секојдневно кога ќе круна казино перт отворено.
Fonbet има над 2,5 милиони регистрирани корисници.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre postflop gto покер тренер за да нема limit hold ' em.