покер ноќ 2 физичка копија

слот за онлајн депозит преку linkaja

Клуч на рака платформа на услуги UltraPlay потпиша договор со Залог Арена Интерактивни, дигитална рака на BetArena, романски sportsbetting и казино оператор дел од Superbet Група, да им обезбеди на своите напредни спортски обложувања решенија.Цврсто основана на романскиот пазар со повеќе од 200 обложување продавници, Залог Арена се очекува да се фати на вниманието на онлајн punters на задниот дел на сеопфатна обложување нудат се веќе достапни во своите продавници покер ноќ 2 физичка копија. UltraPlay е sportsbook софтвер е специјално приспособени да се iGaming професионалци, подготвени да се повлече своите sportsbook на следното ниво.На лесен и флексибилен систем што ги исполнува постојано менување на условите на пазарот и станува важна предност за високо конкурентна онлајн оператори покер ноќ 2 цел пијалоци. "Ние сме возбудени за да добредојдовте на UltraPlay семејството на нашиот нов деловен партнер, Залог Арена Интерактивни", коментира Dariy Margaritov, извршен ДИРЕКТОР на UltraPlay слот за онлајн депозит преку ново. "Со своите цврсти позиции и експертиза на романскиот коцкање пазарот и во нашата мисија да се обезбеди највисок квалитет на производи и услуги, ние веруваме во нашите успешни партнерство." "Кога лансирање на нов производ, што треба да го изберат најдобрите можни опции на пазарот со цел да стане играчите прв избор за рекреативни punter.Ние дефинитивно признаваат како најдобар UltraPlay е спортски обложувања опции", рече Тјудор Iliescu, Залог Арена Интерактивни е извршен ДИРЕКТОР слот за онлајн депозит преку linkaja. "Ние сме, исто така, убедени дека се Обложуваат Арена ќе стане многу популарен меѓу играчите наскоро." За компанијата: UltraPlay е модерна технолошка компанија, основана во 2010 година, со core амбиција да понуди иновативен пристап за онлајн гејминг индустријата преку обезбедување напредни обложување решенија, се фокусираше на eSports, спортско обложување, казино, live обложување и bitcoin.Собрани од страна на тим на iGaming професионалци со огромно искуство во обложување за развој на производот, операции, eSports и маркетинг, UltraPlay е доверлив партнер за доставување на супериорни спортски софтвер и шансите производи за своите клиенти.Научете повеќе за компанијата тука: www.ultraplay.co Притиснете контактирајте со: Lyubomira Petrova ПР Експерт на UltraPlay е-пошта: [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre слот за онлајн депозит преку pulsa 5000.