покажува во монте казино овој викенд

најдобри слот машини на тачи палата

На Novomatic Интерактивни поделба, Greentube, започна својата премиер казино содржина со шведската iGaming оператор Г-Зелена.Според официјалното соопштение На.. покажува во монте казино овој викенд. лесна интеграција, преку Greentube NRGS платформа, на избор на врвот-вршење слот за игри, сега се достапни за играчите на www.mrgreen.com покажува во монте казино денес.
Mr Зелените " играчи во Nordics (Данска, Финска, Исланд, Норвешка и Шведска) сега имаат пристап до класичен Novomatic слотови како што Sizzling Жешка делукс, Среќа Дамски Шарм делукс и Книга на Ра делукс.Дополнително, некои од компанијата најпопуларните наслови како Самовила Кралицата, Капетан Авантура и другите, се вклучени во првичната започне во Скандинавија.Коментирање на нови содржини договор, Главен Финансиски Директор и Главен Игри Службеник за Greentube, Мајкл Bauer, рече.. емисии во северна ѕвезда казино. "Ние се повеќе од возбудени дека ова партнерство е да стане реалност.Ние се чувствувам многу сигурен дека Г-Зелена клиенти ќе љубов нашата неверојатна портфолио на игри." За својот дел, Г-дин Зелена Ltd Главниот Оперативен Директор, Антоан Bonello објасни.. најдобри слот машини на тачи палата. "ја Има Greentube Novomatic наслови како дел од нашето портфолио, ја надополнува нашата постоечка понуда и понатаму solidifies Г-дин Зелена како водечки онлајн оператор.Ние сме убедени дека на стекнување потенцијал на класичен Novomatic наслови дополнително ќе ја засили нашата развојна стратегија.Работа со воспоставените услуги е уште еден од бетон се движи кон обезбедување на супериорен искуство во Зелена Игри на животната средина." Greentube неодамна објави дека ги penned договор која ќе ја видите неговите игри се ставени на располагање на играчи во Обединетото Кралство преку домени управувана од страна на LeoVegas AB..