колку пари да започнете казино

колку црна броеви во рулет

Betfred да се донесе Инспириран е врвот на табелата HTML5 мобилни игри на купувачите преку Девица RGS Лондон Март 2016 Година: Инспирирани, водечки провајдер на Виртуелен Спорт, Мобилни Игри и SBG Видео Лотарија, денес објави дека на своите некогаш популарната HTML5 мобилни игри, сега се достапни за Betfred клиенти.Мобилни игри се достапни за Betfred клиенти преку Инспириран е Девица™ Далечинско Gaming Серверот (RGS) вклучуваат Божица на Амазон, Бел Витез, Мерлин, Легендата на Тритон и јас ♥Мачиња.Стотникот, Инспириран најголемите бонус игра за датумот, исто така, ќе биде меѓу игри на располагање.Постави во антички Рим, овој мега-бонус игра обезбедува maximus забава за клиенти – тоа е изненадување дека тоа беше shortlisted за Игра на Годината во 2015 EGR Оператор Награди.Дополнителни нови omnichannel игри од Инспириран ќе биде отворањето со Betfred наскоро, вклучувајќи Супер Жешка Плодови, Старатели и Пораст на Анубис.Стив Роџерс, CCO Дигитални Игри во Инспириран, коментари: "Ние сме среќни да го потпишаа договор за снабдување Betfred – долгорочна вредност на клиентите со нашите водечки игри за интернет и мобилни, преку нашата Девица™ RGS.Нашите мобилни бизнис расте брзо од комбинација на нови партнерства, како што се Betfred и неодамна најави се справи со NYX, и врвот на табелата игри, како што се зголемување на Анубис и Брзање Фудбал на Телевизија.Тоа ќе биде возбудлива година на нови започна и ние сме задоволни Betfred се приклучи ни се на ова патување." Betfred е еден од велика БРИТАНИЈА, водечки мало и онлајн bookmakers – е Инспириран својот ексклузивен добавувач на VLT гејмерски машини, технологија и игри.Во декември 2015 Инспириран исто така најави дека Betfred ќе биде првиот велика БРИТАНИЈА оператор да го лансира својот полн опсег на нови Мајк Тајсон игри производи, вклучувајќи omnichannel Мајк Тајсон слот игра и нокаут Виртуелен Спорт 'Раш Бокс,' кој 'Железо Мајк' себе.За повеќе информации во врска со ова соопштение ве молиме контактирајте: [email protected] / Tel: +44 (0)20 7438 5800 За Инспириран Инспириран е глобална содржина и технологија на компанијата, со седиште во Лондон, создавање на иднина на игри и лотарија забава.Тој нуди уникатна Virtuals, Казино, Слотови и Видео игрите на среќа и технологија во 35 земји ширум светот.Има пионер во пронаоѓањето на мрежни игри на среќа во велика БРИТАНИЈА повеќе од една деценија, Инспириран е во првите редови на глобалната дигитална игри еволуција со текот на 35,000 игри терминали поврзани со својата водечка технологија.Преку овој доверлив мрежа, Инспириран обезбедува свежи игри и лотарија содржина на операторот-контролирани уреди во продавница, на интернет и на мобилен.Својата Виртуелна Спортови се многу оригинален и доверлив Virtuals во светот.Креиран од страна на BAFTA награда-победнички тим од графички дизајнери и обложување спортски експерти, Инспириран е секогаш туркање на границите за да се создаде уште повеќе привлечни виртуелна забава искуства.Инспириран е база на клиенти ги вклучува регулирани операторите на игри на среќа, казина, лиценциран обложување канцеларии, игри сали, бинго сали и регулирани онлајн sportsbooks и казина.Клучни клиенти ги вклучуваат најголемите регулирани игри компании како што се Сисал, Лотоматика, SNAI, Вилијам Хил, Гала Корални Група, Betfred, Ladbrokes, Genting, Paddy Power, Codere, Небото Вегас, PartyGaming, Fortuna, bet365 и Caliente.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre колку пари да започнете казино.