најдобрите коефициенти денар слот машини

ако ова време слот не работи за вас

Тоа е секогаш забавно да се земе мочаат на играчи и тимови тоа е она спортски фанови, но потоа, тука се оние момци кои заслужуваат ништо друго освен целосна реквизити за excellence најдобрите коефициенти денар слот машини. Doc Halladay е еден од оние мачки ако ова време слот е погодно за вас.
Halladay е директно се занимаваат оваа година, и по својот совршен игра против Marlins, тоа е време да се обрне почит.Постои потешко работи, посигурен почеток стомна во MLB од Doc Halladay?Во овој момент секој е подготвен да даде Doc неприкосновен круна на се најдобри стомна во MLB, но вистината е, тој е се што со години, тивко корне газ сезона по сезона за деминутив Торонто Сина Jays тим, без легитимен поблиску.Хари Leory Halladay, на "Док", помина 12 сезони со Торонто Сина Jays пред се тргува на Philadelphia Phillies во она што diehard Сина Jays навивачите ќе се веројатно сега го опишуваат како најлош трговија некогаш.Во неговите години со Jays, Halladay во просек 17 победи по сезона, тој беше шест време allstar и Кип Млади победник, но Doc никогаш не сум имал совршен игра додека тој се стави на Phillies копчето нагоре.По гледањето Halladay теренот во текот на години, а потоа се гледа Doc фрли совршен игра против Marlins во која тој го погоди надвор 11 и демонтирање на целиот Marlins постава за девет клинички innings, за само 115 терени, како и многу други не бев изненаден.Толку импресивен како неговиот настап беше со фрлање само 20 совршен игра во лигата на историјата, јас всушност повеќе изненадени дека тој нели имаше посовршен игри и не hitters.Иако тоа може да биде смешно е да се каже, ако се погледне Doc е pitching продолжите, човекот флертува со совршенство неколку пати во годината.Само да се стави во соодветна перспектива на вистинската доминација Halladay има веќе оваа година, во десет започнува оваа година, Halladay веќе се фрлени три целосни игра shutouts и тоа не е дури и пребројување на совршен игра.Неговата ЕРА е писклив чисти 1.99 и тој е втор во победи во лигата со евиденција на 7-3 на годината.И покрај неговите одлични бројки, тоа е неговата работа пред тој да чекори на могила дека би можел да биде неговиот најголем прекрасна квалитет ако ти се јавам во покер не треба да се покаже. Doc е секогаш на повик.Веќе оваа сезона, Halladay е фрлена пет целосни игри.Повеќето бокали нема да се фрли дека многу во две сезони овие денови со параноја околу теренот се брои и колку брзо и почетокот на bullpens се користат.Но, Doc е throwback, вистински работа коњ и господар на својот занает.6'6, 230 кг righty и Денвер Колорадо мајчин, има неверојатни тренингот рутина и возови, дури и за неговите денови.Тој е лидер, воин и иако Jays играат добро, бидејќи на трговијата, Phillies излезе на врвот со Док.Ако сте обложување MLB, секој пат кога ќе го видите името Halladay како strting hurler, земајќи Philly на moneyline е проклето блиску да стане сигурни дека нешто.Начинот на кој Halladay е pitching оваа година, тој може да се гледа во неговото второ Кип Млади на неговата кариера.Ако тој не добијат таа награда, тој ќе се приклучите на некоја елитна класа на бокали вклучувајќи Gaylord Пери, Ренди Џонсон и Педро Мартинез како само бокали во историјата за да ја освоите наградата во двете лиги.Ако работите останат запишам кво за Halladay, тој е веќе добив мојот глас, тоа е, ако имав еден.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre ако ова време слот не работи за вас.